|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | PVC tarafından açık kalıp | Logo: | Baskı yapabilir ayrıca pvc kalıp ile birlikte yapılabilir |
|---|---|---|---|
| Flaş türü: | PCBA + Metal | USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| Kapasite: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Flaş Testi: | Tümü H2 Testini Geçer |
| Flaş Markası: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. | Sertifika: | CE/FCC/ROHS |
| Vurgulamak: | PVC Usb Flash Sürücü,Karikatür PVC USB Flash sürücüsü,Özel USB Flash Sürücüler |
||
Çizgi film karakteri şeklindeki sevimli PVC USB flash sürücüsü USB 2.0 ve 3.0
Avantaj- Ne?Karikatür USB Flash sürücüsü:
Miniions gibi sevimli bir çizgi film pvc flash sürücüsü.
Herhangi bir popüler TV veya Film çizgi film karakteri pvc şekilleri yapabiliriz.
Bu çizgi film gibi, bebek sünger, sayfa, ect, herhangi bir şekil.
Pvc resimleri çok hızlı çiziyoruz, müşteri tasarımını aldıktan sonra yaklaşık 2 saat içinde çıkarabiliriz.
PVC kalıpları açık, uygun ve iyi fiyatlı, kalıp maliyeti metal ve plastik malzemelerden daha düşük.
Müşteri fotoğraflarına, tasarımlarına ve gerçek ürünlere göre herhangi bir şekil yapabiliriz.
Eğer PDF ya da AI dosyalarınız varsa, PVC tasarımı için de çok daha iyidir.
Fabrikayız, ortalama tedarikçi yok, fiyat en iyisidir ve kalite söz verebilir.
Garanti, nakliye gününden itibaren bir yıldır, ya da daha uzun sürebilir.
Müşterilerin veri desteğini ücretsiz olarak yüklüyorum.
Hızlı AyrıntılarKarikatür USB:
| Ürün numarası | PV-0059 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Vücut rengi | Geleneksel |
| Malzeme | PVC |
| Logo | PVC kalıp ve baskı ile birlikte yapılmış |
| MOQ | 10pc çok hızlı kalıp açabilir. |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. | |||||||
![]()
Paketleme:
1.Standard ambalaj Polybag, veya küçük beyaz kutu, beyaz kutu yapmak için ürün boyutuna uyacaktır.
2Ayrıca özel yapılmış blister + kağıt cmyk baskı yapabilirsiniz.
3Ayrıca paket kutusu için özel talebe göre, tüm kutu tarafı için cmyk baskı da yapabilirsiniz.
Sertifika:
1Tüm ürünler CE, FCC, RoHs testini geçti ve sertifika aldı.
2Batarya ürünlerinin hepsi 38.3 ve MSDS testini geçti.
3Fabrikamız da SGS, TUV, HQTS denetimini geçti.
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
| Normalde Logo olmadan şekiller | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| OEM LOGO by Normally Shapes | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| OEM PVC malzemesi açık kalıp şekilleri | |||||
| PVC modeli örneğe göre açık kalıp zaman 3-5 gün | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Tartışmalı |
Nasıl sipariş verilir:
1Stillerinizi seçin.
İlk olarak, ürünler hakkında detayları, örneğin Model, Renk, Baskı Modu, Paketleme ve miktarı emin olun. özelleştirilmiş lütfen bize detaylarınızı gönderin (Logo dosyaları lütfen yapay zeka tarafından yapılmıştır).
2Ürünlerin fiyatlandırılması
Size detaylarına göre fiyat teklif ediyorum, çünkü flash çip fiyatı dengesiz bu yüzden her fiyat sadece bir hafta geçerli normalde, en büyük miktar fiyat tartışılabilir.
3. Satın alma emri ve onay
Fiyatı ve resimleri ve tüm detayları onayladıktan sonra, onay için size fatura göndereceğiz, fatura onayladıktan sonra ve lütfen% 30 depozitosu ayarlayın.
4. Örnek üretimi
Normalde örnekler yüksek netliğe sahip fotoğraflar alıyor. Bir kez onayladığınızda seri üretime başlayabiliriz.ve size örnekler onaylandıktan sonra gerçek toplu mal nakliye zamanını vereceğiz.
5Ödeme Şartları
Ödeme T / T Bankası, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay ile yapılabilir, sipariş onaylandıktan sonra% 30 depozitosu ve sevkiyat öncesi% 70 bakiyesi ödenir.
6- Nakliye şartları.
USB için çoğu ekspres, eğer bizim ekspres ileri, biz size teklif zamanında nakliye maliyetini verecektir, nakliye ücretleri fatura ile birlikte bize aktarılır,Aynı zamanda göndermek için ekspres hesabınızı kullanabilir veya gönderebilirsiniz..
Büyük miktarlarda hava yoluyla veya deniz yoluyla seçebilirsiniz.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928