|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | plastik + metal | Boyut: | 58*20*11MM |
|---|---|---|---|
| Logo: | Lazer ve baskı | Ambalaj: | pp kutusu |
| Flaş: | kırmızı renkli LED'li veya LED'siz | yazı: | 50-80 MB/Sn. |
| Okuma: | 80-100MB/Sn | İşletme: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
| Vurgulamak: | 100MB/S 128GB 3.0 USB Flash Sürücü,100MB/S 3.0 USB Flash Sürücü,100MB/S 3.0 flash sürücü |
||
Veri Yükleme 128GB 3.0 USB Flash Sürücü Yüksek Hızlı Okuma Yazma 100MB/S
USB Flash Sürücü 3.0 Veri Yükleme Yüksek Hızlı Okuma ve Yazma
Ürün Detayları:
USB Flash Sürücü 3.0 veri yükleme, yüksek hızlı okuma ve yazma
Bu Twist usb şekilleri USB 2.0 ve USB 3.0 ile yapılabilir
Metal kasa, kullanıcının veri yüklemesi için bilgisayara 360 derece esnek bir şekilde dönebilir.
Metal kasa baskı logosu ve lazer logosu için de iyi olabilir,
Pek çok plastik gövde rengi müşteri isteğini karşılayabilir.
Hızlı üretim süresi, müşterinin acil nakliye süresini karşılamak için çok hızlı tamamlanabilir.
| Ürün No | P-0001 |
| Depolama Kapasitesi | 64MB/128MB/256MB/512MB/1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB |
| Gövde Rengi | Siyah/Beyaz/Sarı C/Kırmızı/Mor/Yeşil/Mavi/Turuncu/Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Plastik + Metal kasa |
| Logo | Baskı/Lazer/Özelleştirilmiş |
| USB Boyutu | 58*20*11MM |
| Cips Adı | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb |
| Cips Testi | Hepsi H2 testini geçti (Graed A çip, tam Bellek) |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI, vb |
| Sertifika | CE FCC ROHS |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-12MB/S; USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 8-15MB/S; USB 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | Minimum 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
Kalite Taahhüdü
Bir kalite kontrol belgeleri sistemi geliştirdik ve bir ses flaş çipi algılama mühendislik departmanımız var; her ürün üç kez tek tek QC algılamasına sahiptir.
Tüm üretimlerimiz zaten web sitemizde gösterilen CE, RoHS ve FCC sertifikasını geçmektedir.
Zaten bazı ünlü müşterilerin üçüncü inceleme şirketlerini buraya (HQTS, TUV gibi) göndermesini sağlayan bir denetim yapıyoruz.
Ürün Satışı
Ürünler Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Orta Doğu'ya, düzinelerce ülke ve bölgeye ihraç edilmekte ve müşteriyle uzun vadeli ve iyi işbirliğini uzun yıllar sürdürmektedir.
USB flash sürücülerin üretim süresini taahhüt ettiğimiz dönem:
Adedi: sınırsız
Küçük bir sipariş teslim süresi: 3 gün (artı LOGO ile iki gün)
Basılı LOGO Minimum sipariş miktarı: sınırsız
PVC kalıp açık MOQ: Genellikle 2.000 parçadan az olan toplu miktarın 50 USD kalıp maliyeti ödemesi gerekir
2.000'den fazla parça ücretsiz kalıp ücreti olabilir
LOGO'lu şablon: T / T ödemeden 3-4 gün sonra
Adet: 1000 -5000/adet Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO artı 2 gün);
Miktar: 5000 -10000/adet Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO artı 3 gün);
Adet: 10000 -30000/adet Teslim süresi: 15 iş günü (LOGO artı 4 gün)
Müşteri gereksinimlerine göre zamanı tartışmak için 50000'den fazla / adet ve daha fazla üretim süresi.
Numuneniz onaylandıktan ve depozitonuzu aldıktan sonra teslimat süresinin üstünde.
Sertifika:ROHS sertifikası, CE sertifikası ve FC Sertifikası
Ambalajlama:Normalde ambalajlar Polybag'dir, ayrıca özel isteğe göre herhangi bir paket kutusunu kullanabilirler.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928