|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | plastik + metal | Hafıza: | 512G/1TB |
|---|---|---|---|
| Renk: | Siyah | Logo: | Lazer ve baskı |
| USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | Flaş çipleri: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron VB |
| Veri kaydet: | 10 yıldan fazla | entegre devre: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Vurgulamak: | ROHS 3.0 USB Flash Sürücü,ROHS 1TB 3.0 USB Flash Sürücü,ROHS usb 3.0 flaş sürücü |
||
ROHS 1TB 2.0 3.0 USB Flash Sürücü Tam Bellek Logolu Baskı
1TB USB Flash Sürücü Metal Usb 3.0 Hızlı Hız Kararlı Kalite Usb Çubuk
Avantaj:
Bu 1TB USB flash sürücünün sizin için en büyük avantajı referans
Bu usb hem USB 2.0 hem de USB 3.0 yapabilir
Flash kalitesi daha kararlı ve çok hızlı.
Bütün usb flash belleği herhangi bir videoyu ve filmi kararlı bir şekilde kopyalayabilir ve kaydedebilir, tüm dosyalar çok hızlı bir şekilde açılabilir.
Küçük miktarlarda OEM logo yapabilir, MOQ yok
| Ürün No | M-0156 |
| Depolama Kapasitesi | 512GB/1TB tüm bellek OEM YAPILABİLİR |
| Gövde Rengi | Gümüş/Altın/Mavi, vb. |
| Malzeme | Plastik + Metal |
| Logo | Lazer/Baskı, Hepsi özelleştirilebilir |
| USB Boyutu | 53.5*22*8.6MM |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Markası | Alcor/Chipsbrand/SMI, vb. |
| Çip Testi | Hepsi H2 testini geçti (Dereceli A çip, Tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROHS |
| Yazma Hızı | USB 3.0 50-80MB/S |
| Okuma Hızı | USB 3.0 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışma | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kalite Taahhüdü
Kalite kontrol belgeleri sistemi geliştirdik ve sağlam bir flash çip tespit mühendislik departmanımız var;
Her ürün birbiri ardına üç kez QC denetiminden geçer.
Tüm üretimlerimiz CE, RoHS ve FCC sertifikasını geçmiştir, sertifikalar web sitemizde gösterilmektedir.
Denetimden geçtik, bazı ünlü müşteriler üçüncü denetim şirketlerini buraya gönderdi (HQTS, TUV gibi).
Ürün Satışları
Ürünler Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Orta Doğu'ya, onlarca ülkeye ve bölgeye ihraç edilmektedir,
ve müşterilerle uzun vadeli ve iyi bir işbirliği sürdürmektedir.
| Normal Şekiller logosuz | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Şekillerde OEM LOGO | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme ile OEM Şekiller kalıp açma | |||||
| PVC model kalıp açma örnekleri ile 3-5 gün | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere Edilecek |
Nasıl sipariş verilir:
1. Stillerinizi seçin
Öncelikle ürün detaylarını, Model, Renk, Baskı Modu, Ambalaj ve Miktar gibi detayları belirleyin. Özel yapım için lütfen detaylarınızı bize gönderin (Logo dosyaları lütfen AI ile oluşturulsun).
2. Ürünlerin Fiyat Teklifi
Detaylarınıza göre size fiyat teklifi sunacağız, çünkü flash çip fiyatları kararsız olduğundan, sunulan her fiyat normalde sadece bir hafta geçerlidir, en büyük miktar fiyatı görüşülebilir.
3. Satın Alma Siparişi ve Onay
Fiyatı ve artwork'ü ve tüm detayları onayladıktan sonra, size onay için fatura göndereceğiz, fatura onaylandıktan sonra lütfen %30 depozito ayarlayın.
4. Numune Üretimi
Normalde numune, onaylamanız için yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çeker, numune fotoğraflarını onayladıktan sonra seri üretime başlayabiliriz ve numuneler onaylandıktan sonra size gerçek toplu mal nakliye süresini vereceğiz.
5. Ödeme Koşulları
Ödeme T/T Banka, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay ile yapılabilir, sipariş onaylandıktan sonra %30 depozito ve sevkiyattan önce %70 bakiye ödenir.
6. Nakliye Koşulları
Usb için çoğu ekspres ile, bizim Ekspres ileticimiz ile ise, nakliye maliyetini teklif zamanında size vereceğiz, nakliye ücreti fatura ile birlikte bize aktarılır, ayrıca ekspres hesabınızı veya ileticinizi de kullanabilirsiniz.
Büyük miktarlarda, hava veya deniz yoluyla seçebilirsiniz.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928