|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Boyut: | 32,3*12,6*6,9 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | mat gümüş | Bağlayıcı 1: | Android + USB 2.0 |
| Flaş Markası: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Logo: | Lazer veya baskı | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | Mini UDP 2.0 OTG Android USB,128GB Bellek OTG Android USB,Mini UDP 128GB Bellek USB |
||
OTG Android Metal USB Flash Drive 128GB Bellek USB Mini UDP Hızlı Hız
AvantajıCep telefonu OTG USB flash sürücüsü:
OTG USB bilgisayar ve telefon kullanımı için iyidir, bu şekiller Android telefon kullanılabilir.
Müşterinin verilerini ücretsiz olarak yüklemesine yardımcı oluyoruz, müşteri lazer logosunu ücretsiz destekleyebiliriz.
Tüm USB flash sürücüleri dünyanın önde gelen yarı iletken tedarikçilerinden.
%100 tam hafıza ve sıkı testler ve denetimler yapılır.
Tüm USB bellek sürücüleri ve hafıza kartları tamamen modern fabrikalarımızdan üretilmiş.
Ortak yok, fabrika fiyatı işinizi daha rekabetçi yapıyor.
Size mükemmel satış sonrası hizmet sunarız. İşinizi kolaylaştırır.
İşinizi destekliyoruz ve ortak gelişim elde ediyoruz, MOQ ve örnek toplu çok hızlı teslimat da desteklemiyoruz.
Özellikler Cep telefonu OTG USB flash sürücüsü:
| Ürün numarası | OTG-0008 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Vücut rengi | Gümüş/Pembe/Kırmızı/Mavi/ Mor vb. |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer, baskı. |
| Boyut | 32.3 çarpı 12.6 çarpı 6.9mm |
| USB bağlantısı | MINI UDP flash çipleri + Android |
| USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc size lazer logosu yardımcı olabilir |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Normalde Logo olmadan şekiller | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| OEM LOGO by Normally Shapes | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| OEM PVC malzemesi açık kalıp şekilleri | |||||
| PVC modeli örneğe göre açık kalıp zaman 3-5 gün | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Tartışmalı |
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
USB flash sürücüleriÜretim süresi wBu süreye bağlı olarak:
MOQ: normal şekiller için sınırsız
Küçük sipariş teslim süresi: 3 gün (Logo ile birlikte iki gün)
Basılı LOGO En az sipariş miktarı: sınırsız
PVC kalıp açık MOQ:
Genellikle toplu miktarı 2000 parça USD50 kalıp maliyetini ödemek gerekir
2.000'den fazla parça küf ücretsiz olabilir
LOGO ile şablon: T / T 3-4 gün ödeme sonrası
Toplam: 1000 -5000/parça Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO'yla birlikte 2 gün);
Toplam miktar: 5000 -10000/parça Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO'yla birlikte 3 gün);
Toplam: 10000 -30000 / parça Teslimat süresi: 15 iş günü (LOGO artı 4 gün)
50000'den fazla parça ve daha fazla üretim süresi, müşteri gereksinimlerine göre zaman tartışmak için.
Gönderim süresi, numunenizin onaylanmasından ve depozitonuzun alınmasından sonra.
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. | |||||||
Özellikler Cep telefonu OTG USB flash sürücüsü:
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928