|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Metal + Plastik | Boyut: | 53*26,5*10,5 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | mat gümüş | USB parçası: | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| İçeride Flaş: | TF Kartı | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Logo: | Lazer veya baskı | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | TF Kart OTG USB Stick Android,512GB OTG USB Stick Android,FCC 3 Bir USB Flash Sürücüde |
||
3'ü 1 Arada USB OTG Android USB Bellek 512GB 2.0 3.0 iPhone ile 3'ü 1 Arada USB
Avantaj Mobil telefon, iPhone, OTG USB flash sürücü:
OTG USB'ler bilgisayar ve telefon kullanımı için iyidir, bu şekiller hem Android telefon hem de iPhone için uygundur.
3'ü 1 arada USB flash sürücü, kullanımı iyidir.
Müşterilerin ücretsiz veri yüklemesine yardımcı oluyoruz, müşterilerin ücretsiz lazer logosunu destekleyebiliriz.
Mobil telefon, iPhone, OTG USB flash sürücü tanıtımı:
| Ürün No | OTG-0024 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Gövde Rengi | Mat gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer, Baskı |
| Boyut | 53*26.5*10.5mm |
| USB Bağlantı Noktası | USB + Android + iPhone |
| USB | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| MOQ | 1 adet lazer logo yardımı |
| Dahili Flash | TF kart Sınıf 10 |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, vb. |
| Çip Testi | Tümü H2 testini geçti (A Sınıfı çip, Tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim Sistemi | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya siparişi kopyaladığında, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenecektir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası hatalıdır. | |||||||
| Normal Şekiller logosuz | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Şekillerde OEM LOGO | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme ile OEM Şekiller kalıp açma | |||||
| PVC model kalıp açma örnekleri 3-5 gün | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere Edilecek |
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onaylayın
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. İmzalı fatura gönderin ve %30 depozito ödeyin
7. Gerçek numune yapın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. Kalite kontrol denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Ürünleri alın satış sonrası servis
SSS
S1: Toplu siparişten önce kalite testi için numune sipariş edebilir miyiz?
A: Numune siparişi kabul edilebilir. 1 adet numune göndermeyi destekliyoruz.
S2: Karışık sipariş verebilir miyiz?
A: Sorun değil. Gövde rengini ve flash belleği karıştırarak sipariş verebilirsiniz, büyük miktarda ise size özel renk yapımında da yardımcı olabiliriz.
S3: Ürünlerde şirket logomuz olabilir mi?
A: Evet, Serigrafi, Lazer gravür, sıcak damgalama, tam renkli baskı vb. sunuyoruz.
S4: Kendi fikirlerimizle hediye kutusu tasarlayabilir miyiz?
A: Evet, Sadece fikirlerinizi sağlayın; paketi isteklerinize göre yapabiliriz.
S5: Hangi test yazılımını flash çipleri kullanıyorsunuz?
A: Tüm flash çiplerimiz H2 testini geçti; %100 H2 yazılımını geçtiğini garanti ediyoruz.
S6: Fabrikanız hangi sertifikaya sahip?
A: Sahip olduğumuz sertifikalar: CE, FCC, ROHS sertifikası, ayrıca fabrikamız SGS denetiminden geçmiştir.
S7: Nasıl Ödeme Yapılır?
A: Ödeme T/T Banka, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay ile yapılır, üretim öncesi %30 depozito, sevkiyat öncesi %70 bakiye ödenir.
S8: Üretim süresi ne kadar?
A: Numune süresi normalde 2 gündür, toplu süreler miktarınıza bağlıdır, 1000 adet bazında 5-7 gündür.
S9: Nasıl gönderilir?
USB normalde ekspres ile gönderilir, bizim ileticimiz aracılığıyla veya kendi hesabınız ve ileticiniz aracılığıyla da gönderilebilir.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928