|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Logo: | Lazer/Yazdır |
|---|---|---|---|
| Hafıza: | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB | Gövde Rengi: | Gümüş/Siyah/Altın/OEM |
| Veri Yükleme: | Evet, destek | Şifre kurulumu: | Evet, destek |
| USB boyutu: | 69*25*8mm | İşletme: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4, vb. |
| Vurgulamak: | ROHS 2.0 Metal USB Flash Sürücü,64 gb Metal USB Flash Sürücü,OEM 64 gb USB Çubuk |
||
OEM 2.0 Metal USB Flash Drive 32GB 64GB Büyük Şekiller Ve Dokunma Serbest Çok İyi
Avantajı:
Bu metal model, normal USB bellek sürücüsüne kıyasla küçük büyüklükte.
Metal dokusu ve flip şekli, metal malzemenin çok rahat hissetmesini sağlar, bu da birçok insanın seçimi.
%100 tam hafıza ve sıkı testler ve denetimler yapılır.
Tüm USB bellek sürücüleri ve hafıza kartları tamamen modern fabrikalarımızdan üretilmiş.
Ortak yok, fabrika fiyatı işinizi daha rekabetçi yapıyor.
| Ürün numarası | M-0011 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Vücut rengi | Gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Baskı veya lazer |
| Boyut | 69*25*8MM |
| USB bağlantısı | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc kutu lazer logosu |
| İçeride Flash | UDP 2.0 |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| USB Disk Fonksiyon Ayarları: | |||||
| İşletim Sistemi | Okumak | Dosya aktarımı | Otomatik Çalma | USB Bölümü | Şifre |
| Windows 7 | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows 8 | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows 10 | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows 11 | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows Vista | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows XP | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Linux | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Unix | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Mac OS | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Araba. | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
| Konuşmacı | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
| Televizyon | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
| Projector | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
| USB Makine ile | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
USB flash sürücüleriÜretim süresi wBu süreye bağlı olarak:
MOQ: normal şekiller için sınırsız
Küçük sipariş teslim süresi: 3 gün (Logo ile birlikte iki gün)
Basılı LOGO En az sipariş miktarı: sınırsız
PVC kalıp açık MOQ:
Genellikle toplu miktarı 2000 parça USD50 kalıp maliyetini ödemek gerekir
2.000'den fazla parça küf ücretsiz olabilir
LOGO ile şablon: T / T 3-4 gün ödeme sonrası
Toplam: 1000 -5000/parça Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO'yla birlikte 2 gün);
Toplam miktar: 5000 -10000/parça Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO'yla birlikte 3 gün);
Toplam: 10000 -30000 / parça Teslimat süresi: 15 iş günü (LOGO artı 4 gün)
50000'den fazla parça ve daha fazla üretim süresi, müşteri gereksinimlerine göre zaman tartışmak için.
Gönderim süresi, numunenizin onaylanmasından ve depozitonuzun alınmasından sonra.
Paketleme:
Normalde paketleme Polybag veya küçük beyaz kutu, beyaz kutu yapmak için ürün boyutuna uyacaktır.
Ayrıca paketleme de özel olarak yapılmış paket kutusu için özel isteğe uygun olabilir.
Sertifika:
ROHS sertifikası, CE sertifikası ve FC sertifikası
Ayrıca SGS, TUV, HQTS vb. denetim raporunu da geçtik.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928