|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Logo: | Lazer veya baskı |
|---|---|---|---|
| Hafıza: | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB | Gövde Rengi: | Gümüş/Altın |
| Veri Yükleme: | Evet, destek | Şifre kurulumu: | Evet, destek |
| USB boyutu: | 42*12*5mm | İşletme: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4, vb. |
| Vurgulamak: | 1GB 128GB metal usb bellek,metal usb bellek 10MB/S,Graed A Chip gümüş bellek |
||
Metal USB Flash Drive 2.0 ve 3.0 1GB - 128GB 10MB/S A Sınıfı Çip
Avantaj:
Bu usb gövde rengi gümüş, deliğe anahtarlık takılabilir.
İçindeki UDP flash çipler orijinal flash çiplerdir.
Tüm usb flash sürücüler dünyanın önde gelen yarı iletken tedarikçilerindendir.
Tam bellek ve titiz testler ve denetimler yapılır.
Tüm usb flash sürücüler ve hafıza kartları tamamen kendi sahip olduğumuz modern fabrikamızda üretilmektedir.
Aracı yoktur, fabrika fiyatı işinizi daha rekabetçi hale getirir.
İşinizi destekliyor ve ortak gelişim sağlıyoruz, ayrıca MOQ desteği ve numune toplu çok hızlı teslimat da sunuyoruz.
| Ürün No | M-0017 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gövde Rengi | Gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Baskı veya lazer |
| Boyut | 42*12*5MM |
| USB Bağlantı Noktası | USB 2.0 |
| MOQ | 1 adet lazer logo olabilir |
| Dahili Flash | UDP 2.0 |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, vb. |
| Çip Testi | Hepsi H2 testini geçti (A Sınıfı çip, Tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışma | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya siparişi kopyalar, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası bozuktur. | |||||||
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onaylayın
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. Fatura gönderin imzalanmış ve %30 depozito ödenmiş
7. Gerçek numune yapın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. QC denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Ürünleri alın satış hizmeti
USB flash sürücülerüretim süresi wtaahhüt ediyoruz:
MOQ: normal şekiller için sınırsız
Küçük sipariş teslim süresi: 3 gün (LOGO ile iki gün eklenir)
Baskılı LOGO Minimum sipariş miktarı: sınırsız
PVC kalıp açma MOQ:
Genellikle 2.000 parçadan az toplu miktar için 50 USD kalıp maliyeti ödenmesi gerekir
2.000 parçadan fazla ücretsiz kalıp ücreti olabilir
LOGO'lu şablon: T / T ödemeden sonra 3-4 gün
Adet: 1000 -5000/adet Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO ile 2 gün eklenir);
Adet: 5000 -10000/adet Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO ile 3 gün eklenir);
Adet: 10000 -30000/adet Teslim süresi:15 iş günü (LOGO ile 4 gün eklenir)
50000/adet ve üzeri üretim süresi müşteri gereksinimlerine göre görüşülecektir.
Yukarıdaki teslim süresi numune onayınız ve depozito makbuzunuzdan sonradır.
| USB Disk Fonksiyon Ayarları: | |||||
| İşletim Sistemi | Okuma | Dosya Aktarımı | Otomatik Oynatma | USB Bölümleme | Şifre |
| Windows 7 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 8 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 10 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 11 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows Vista | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows XP | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Linux | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Unix | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Mac OS | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Araba | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| Hoparlör | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| TV | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| Projektör | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| USB Makinesi ile | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
Nasıl sipariş verilir:
1. Stillerinizi seçin
Öncelikle ürünler hakkında detayları, örneğin Model, Renk, Baskı Modu, Paketleme ve Miktar gibi bilgileri netleştirin. Özel üretim için lütfen detaylarınızı bize gönderin (LOGO dosyaları AI formatında olmalıdır).
2. Ürünlerin fiyat teklifi
Detaylarınıza göre size fiyat teklifi sunuyoruz, çünkü flash çip fiyatları istikrarsız olduğundan, sunulan her fiyat normalde sadece bir hafta geçerlidir, en büyük miktar fiyatı görüşülebilir.
3. Satın alma siparişi ve onay
Fiyatı ve artwork'ü ve tüm detayları onayladıktan sonra, size onay için fatura göndereceğiz, faturayı onayladıktan sonra lütfen %30 depozito ayarlayın.
4. Numune üretimi
Normalde numune, onaylamanız için size yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çeker, numune fotoğraflarını onayladıktan sonra seri üretime başlayabiliriz ve numuneler onaylandıktan sonra size gerçek toplu ürünlerin nakliye zamanını bildireceğiz.
5. Ödeme Koşulları
Ödeme T/T Banka, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay ile yapılabilir, sipariş onaylandıktan sonra %30 depozito ödenir ve sevkiyattan önce %70 bakiye ödenir.
6. Nakliye Koşulları
USB için çoğu ekspres ile gönderilir, eğer bizim Ekspres ile gönderilirse, nakliye maliyetini teklif zamanında size bildireceğiz, nakliye ücreti fatura ile birlikte bize aktarılır, ayrıca kendi ekspres hesabınızı veya ileticinizi de kullanabilirsiniz.
Büyük miktarlarda, hava veya deniz yoluyla seçebilirsiniz.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928