|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Logo: | Lazer ve baskı |
|---|---|---|---|
| Hafıza: | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB | Gövde Rengi: | Gümüş |
| Veri Yükleme: | Evet | Şifre kurulumu: | Evet |
| USB boyutu: | 42*12*5mm | İşletme: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4, vb. |
| Vurgulamak: | 8GB 16GB Metal USB Flash Sürücü,Lazer Logo Metal USB Flash Sürücü,OEM 2.0 Gümüş USB Bellek Çubuğu |
||
Metal USB Flash Drive Lazer Logo Gümüş USB 2.0 Bellek Kılavuzu 2GB 4GB 8GB 16GB
Avantajı:
Bu USB şekilleri gümüşten yapılmış. Çok güzel bir yüz.
UDP'nin içinde su geçirmez, A sınıfı flaş çipler var.
Bu USB bellek sürücüsünü seyahat etmek için al, pusula yardımıyla asla kaybolmayacaksın.
Fotoğraf makinenizin hafızası bittiğinde fotoğrafları bu USB'ye de kaydedebilirsiniz, bu tarz USB diski açık havada seyahat edenler için en iyi seçimdir.
| Ürün numarası | M-0018 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Vücut rengi | Gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Baskı veya lazer |
| Boyut | 42*12*5MM |
| USB bağlantısı | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc kutu lazer logosu |
| İçeride Flash | UDP 2.0 |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. | |||||||
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
Paketleme:
Normalde paketleme Polybag veya küçük beyaz kutu, beyaz kutu yapmak için ürün boyutuna uyacaktır.
Ayrıca paketleme de özel olarak yapılmış paket kutusu için özel isteğe uygun olabilir.
Sertifika:
ROHS sertifikası, CE sertifikası ve FC sertifikası
Ayrıca SGS, TUV, HQTS vb. denetim raporunu da geçtik.
| Normalde Logo olmadan şekiller | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| OEM LOGO by Normally Shapes | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| OEM PVC malzemesi açık kalıp şekilleri | |||||
| PVC modeli örneğe göre açık kalıp zaman 3-5 gün | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Tartışmalı |
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928