|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Logo: | Lazer veya baskı |
|---|---|---|---|
| Hafıza: | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB | Gövde Rengi: | Gümüş |
| Veri Yükleme: | Evet, Ücretsiz Destek | Şifre kurulumu: | Evet, Ücretsiz Destek |
| USB boyutu: | 40,8*12*4,5 mm | İşletme: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4, vb. |
| Vurgulamak: | Metal USB Flash Sürücü 128GB 256GB,20MB/S Metal USB Flash Sürücü,Graed A Chip metal usb bellek |
||
Şirin Şekiller Metal USB Flash Sürücü 2.0 128GB 256GB 20MB/S A Sınıfı Çip
Avantaj:
Bu çok güzel metal usb flash sürücü şekilleri, çok iyi dükkanda satılıyor.
Gövde rengi gümüştür, ayrıca gövde rengi özel olarak da yapılabilir.
İçindeki UDP çipler orijinal flash çiplerdir.
Tüm usb flash sürücüler dünyanın önde gelen yarı iletken tedarikçilerindendir.
100% tam bellek ve titiz testler ve denetimler yapılmaktadır.
Tüm usb flash sürücüler ve hafıza kartları tamamen kendi modern fabrikamızda üretilmektedir.
Aracı yoktur, fabrika fiyatı işinizi daha rekabetçi hale getirir.
İşinizi destekliyoruz ve ortak gelişim sağlıyoruz, ayrıca MOQ desteği ve numuneler çok hızlı teslimat da sağlıyoruz.
| Ürün No | M-0027 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gövde Rengi | Gümüş / Altın |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Baskı veya lazer |
| Boyut | 40.8*12*4.5MM |
| USB Bağlantı Noktası | USB 2.0 |
| MOQ | 1 adet lazer logo olabilir |
| Dahili Flash | UDP 2.0 |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, vb. |
| Çip Testi | Hepsi H2 testini geçti (A Sınıfı çip, Tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışma | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya siparişi kopyaladığında, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenecektir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası hatalıdır. | |||||||
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Verme Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onayı
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. İmzalı fatura gönderin ve %30 depozito yapın
7. Gerçek numune yapın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. QC denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Mal satış hizmeti alın
USB flash sürücüler üretim süresi wtaahhüt ediyoruz:
MOQ: normal şekiller için sınırsız
Küçük sipariş teslim süresi: 3 gün (LOGO ile iki gün eklenir)
Baskılı LOGO Minimum sipariş miktarı: sınırsız
PVC kalıp açma MOQ:
Genellikle 2.000 parçadan az toplu miktar için 50 USD kalıp maliyeti ödenmesi gerekir
2.000'den fazla parça ücretsiz kalıp ücreti olabilir
LOGO'lu şablon: T / T ödemeden sonra 3-4 gün
Miktar: 1000 -5000/adet Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO ile 2 gün eklenir);
Miktar: 5000 -10000/adet Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO ile 3 gün eklenir);
Miktar: 10000 -30000/adet Teslim süresi:15 iş günü (LOGO ile 4 gün eklenir)
50000'den fazla/adet ve daha fazla üretim süresi müşteri gereksinimlerine göre görüşülecektir.
Yukarıdaki teslimat süresi numune onayınız ve depozito makbuzunuzdan sonradır.
| USB Disk Fonksiyon Ayarları: | |||||
| İşletim Sistemi | Okuma | Dosya Aktarımı | Otomatik Oynatma | USB Bölümleme | Şifre |
| Windows 7 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 8 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 10 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 11 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows Vista | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows XP | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Linux | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Unix | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Mac OS | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Araba | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| Hoparlör | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| TV | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| Projektör | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| USB Makinesi ile | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
Her yıl bir veya iki yeni stil geliştireceğiz, bu USB kabuğu veya diğer çevre ürünleri olabilir. Müşterilerin daha fazla seçeneğe sahip olabilmesi için yeni ürünler geliştirmeye devam edeceğiz.
2021'de Akıllı sensörlü püskürtücü geliştirdik;
2022'de kablosuz şarj + Aroma Difüzör Çok fonksiyonlu ürünler geliştirdik.
Geliştirdiğimiz yeni ürünler için kendi patentlerimiz var.
Yeni ürün geliştirme konusunda herhangi bir fikriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928