|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | PVC | Boyut: | açık kalıp takip özel tasarım |
|---|---|---|---|
| Flaş türü: | PCBA + Metal | USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| Kapasite: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB | Flaş Testi: | Tümü H2 Testini Geçer |
| IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. | Flaş Markası: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| Vurgulamak: | Şişe Şekilli Özel USB Flash Sürücüler,Şişe 256GB Özel USB Flash Sürücüler,H2 Testi 256GB Usb Flash Sürücü |
||
Printer mürekkep şişesi şeklinde USB flash sürücüsü USB 2.0 ve 3.0
Avantajı:
Bu USB flash sürücüsü yazıcı mürekkep şişesi USB şekilleri tarafından açık kalıp.
Şişe gövdesi logoları çok güzel.
Vücut rengi ve detayları gerçek tarafından yapılır.
Bana net fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz. Tasarım ve sanat eserleri iyi.
Resimleri çok hızlı kurarız, normalde şekiller iki saat içinde çıkarılır.
| Ürün numarası | PV-0023 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Vücut rengi | Özel yapımı |
| Malzeme | PVC |
| Logo | PVC kalıp ve baskı ile birlikte yapılmış |
| MOQ | 10pc küf açabilir. |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Normalde Logo olmadan şekiller | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| OEM LOGO by Normally Shapes | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| OEM PVC malzemesi açık kalıp şekilleri | |||||
| PVC modeli örneğe göre açık kalıp zaman 3-5 gün | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Tartışmalı |
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. |
|||||||
Sık Sorulan Sorular
S1: Toplu sipariş vermeden önce kaliteyi test etmek için bir örnek sipariş edebilir miyiz?
A: Örnek siparişi kabul edilebilir. 1pcs örnek göndermeyi destekliyoruz.
S2: Karışık sipariş verebilir miyiz?
A: Tamamdır. Sipariş vermek için vücut rengi ve flaş belleği karıştırın, büyük miktarda ise size özel renk yapmanıza yardımcı olabiliriz.
S3: Ürünler üzerinde şirket logomuz olabilir mi?
A: Evet, Ekran baskı, Lazer gravür, sıcak damgalama, tam renkli baskı vb. sunuyoruz.
S4: Kendi fikirlerimizle hediye kutusu tasarlayabilir miyiz?
A: Evet, sadece fikirlerinizi sağlayın; paketi isteklerinize göre yapabiliriz.
S5: Hangi test yazılımı kullanıyorsunuz?
Cevap: Tüm flaş çiplerimiz H2 testinden geçti. H2 yazılımını %100 geçtiğimize söz veriyoruz.
S6: Fabrikanızın hangi sertifikası var?
A: CE, FCC, ROHS sertifikası var, fabrikamızda da SGS denetimi var.
S7: Ödeme nasıl yapılır?
A: Ödeme kullanımı T/T Bankası, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay, üretimden önce %30 depozit ödenir, nakliye öncesi %70 bakiye ödenir.
S8: Üretim süresi ne kadar?
A: Normalde numune süresi 2 gündür, toplu zaman miktarınız için ne kadar büyük görünüyor, 1000pc'ye dayanarak 5-7 gündür.
S9: Nakliye nasıl?
USB normalde ekspres olarak gönderilir, bizim aracılığıyla da gönderebilir. Kendi hesabınızdan ve de gönderebilirsiniz.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928