|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | PVC | dokunmak: | yumuşak PVC |
|---|---|---|---|
| Flaş türü: | PCBA + Metal | USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| Kapasite: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256G | Flaş Testi: | Tümü H2 Testini Geçer |
| Flaş Markası: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. | Paket: | POLYBAG veya küçük beyaz kutu |
| Vurgulamak: | H2 Özelleştirilmiş USB Flash Sürücüler,PVC Özelleştirilmiş USB Flash Sürücüler,128GB Özel USB Flash Sürücüler |
||
3D Tekne Şekilleri Pvc Özelleştirilmiş Usb Flash Sürücüler 128GB 256GB Reklam İçin Hediye
Avantajile ilgiliÖzelleştirilmiş USB Flash Sürücü:
1. Yüksek hızda okunması ve okunması kolay
2. Sürücüye gerek yok, yalnızca takın
3. Güç kaynağına gerek yok
4. USB ZIP/HDD başlatmayı destekleyin
5. Şok direnci, neme dayanıklı, aydınlatma direnci, antimanyetik
6. 3 metreden düşme darbesine ve çarpmasına dayanın
7. A sınıfı çip kullanın, 100.0000 kez tekrar tekrar silinebilir
8. PC, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ile uyumlu
ŞartnameOf pvc özelleştirilmişUSB Flash Sürücü
| Kapasiteler | 256MB,512MB,1GB,2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB,128GB,256GB |
| Arayüz türü | USB2.0/USB3.0 |
| Malzeme | PVC |
| Hız |
Yazma hızı: 3-8M/s Okuma hızı: 12-20M/s |
| Basit | Herhangi bir USB bağlantı noktasına takmanız yeterli |
| Uygun | Sağlam döngü çoğu anahtarlığı destekler |
| Kullanışlı | Kompakt boyut |
| Garantili | 1 yıl garanti |
| Çalışma Sıcaklığı | 32°F ila 140°F (0°C ila 60°C) |
| Depolama Sıcaklığı | 4°F ila 185°F (-20°C ila 85°C) |
| İşletim sistemi | Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7 veya üzeri |
| Aksesuarlar | Kullanım kılavuzu, CD sürücüsü, USB kablosu, kordon, anahtarlık (isteğe bağlı) |
| Veri saklama | 10 yıl |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Normalde logosuz şekiller | |||||
| Adet (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Shapes'den OEM LOGOSU | |||||
| Adet (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme açık kalıp ile OEM Şekiller | |||||
| PVC model numune alma süresine göre açık kalıp 3-5 gün | |||||
| Adet (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere edilecek |
![]()
ÖzellikOFÖzelleştirilmiş USB Flash Sürücü
1. USB kullanımı çok basit ve kullanışlıdır
Kullanırken, sürücü yok, harici güç kaynağı yok, tak ve çalıştır, canlı takma ve çıkarma
2. U diskin en büyük özelliği küçük ve taşıması kolay olmasıdır
Fotoğrafları, verileri ve görüntüleri depolamak için kullanılabilir, yalnızca 1 cm karelik bir alana sahiptir, taşıması kolaydır, kablosuz bilgisayar ve mobil ofis için uygundur, verimliliği büyük ölçüde artırır ve insan hayatını daha kolay hale getirir
3. U disk güvenliği iyidir
Suyun veya tozun nüfuz etmesine neredeyse izin vermez ve çizilmez
4. Büyük depolama kapasitesi
OseninSservis
1. Her USB, bir veya her iki tarafında şirketinizin farklı logosuyla özelleştirilebilir.
2. Dosyayı USB belleğe önceden yükleyin ve otomatik olarak çalıştırın.
3. Özelleştirilmiş şekil, renk ve paketleme. Belirli bir şekil arıyorsanız, lütfen bana bir resim gönderin.
4. Arızalı ürünlerde 1 yıl üretici garantisi.
5. Kullanım sırasında herhangi bir sorun varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size profesyonel teknik destek sağlayacağız. Öğe arızalanırsa, farklı durumlara göre değiştirme/tamir/iade/iade hizmeti sağlayacağız.
6. Tüm sorular ve kalite sorunları 24 saat içinde müşteri hizmetlerimiz tarafından ele alınacaktır.
7. Geri bildiriminizi ciddiye alacağız ve sizinle tatmin edici bir çözüm bulmaya hazır olacağız.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928