|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Logo: | Lazer/Yazdır |
|---|---|---|---|
| Hafıza: | 1 GB/2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB | Gövde Rengi: | mat gümüş |
| Veri Yükleme: | Evet, destek | Şifre kurulumu: | Evet, destek |
| USB boyutu: | 60*18*9,3 mm | İşletme: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4, vb. |
| Vurgulamak: | Prizmatik Metal USB Flash Sürücü,Metal USB Flash Sürücü 15MB/S,Prizmatik Metal Flash Sürücü |
||
Prism Metal USB Flash Drive Gövde OEM Logo Lazer ve Baskı 2.0 H2 Testinden Geçtit
Avantaj:
1. Yüksek hızda kolay okunur ve yazılır
2. Sürücüye gerek yok, sadece takın
3. Güç kaynağına gerek yok
4. USB ZIP/HDD başlatmayı destekler
5. Darbe direnci, nem geçirmez, yıldırım direnci, antimanyetik
6. 3 metreden düşme darbesine ve çarpmasına dayanır
7. A sınıfı çip kullanır, 100.0000 kez tekrar tekrar silinebilir
8. PC, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ile uyumlu
Metal USB flash sürücü Özellikleri
| Ürün No | M-0048 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Gövde Rengi | Gümüş mat |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Baskı veya lazer |
| Boyut | 60*18*9.3mm |
| USB Bağlantı Noktası | USB 2.0 |
| MOQ | 1 adet lazer logo olabilir |
| Dahili Flash | UDP 2.0 |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, vb. |
| Çip Testi | Tümü H2 testinden geçti (A sınıfı çip, tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışma | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya siparişi kopyaladığında, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenecektir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası kötüdür. | |||||||
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Verme Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onaylayın
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. İmzalı fatura gönderin ve %30 depozito yapın
7. Gerçek numune yapın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. QC denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Ürünleri alın satış hizmeti
| Normal Şekiller logosuz | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Şekillerde OEM LOGO | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme ile OEM Şekiller kalıp açma | |||||
| Numuneler için PVC model kalıp açma süresi 3-5 gün | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere Edilecek |
SSS
S1: Toplu siparişten önce kalite testi için bir numune sipariş edebilir miyiz?
C: Numune siparişi kabul edilebilir. 1 adet numune göndermeyi destekliyoruz.
S2: Karışık sipariş verebilir miyiz?
C: Sorun değil. Karıştırabilirsinizgövde rengi ve flash bellek sipariş vermek için, büyük miktarda ise size özel renk yapmanıza da yardımcı olabiliriz.
S3: Ürünlerde şirket logomuz olabilir mi?
C: Evet, Ekran baskısı, Lazer gravür, sıcak damgalama, tam renkli baskı vb. sunuyoruz.
S4: Numuneler ödeme gerektiriyor mu?
C: Sadece dummy numuneler ve lazer logo ve CMYK baskı logo ise, size ücretsiz numune yapmayı destekleyebiliriz.
S5: Hediye kutusunu kendi fikirlerimizle tasarlayabilir miyiz?
C: Evet, Sadece fikirlerinizi sağlayın; paketi isteklerinize göre yapabiliriz.
S6: Numuneleri ne kadar sürede alabilirim?
C: Normal şekiller lazer veya CMYK baskı numuneleri bir gün içinde, serigrafi baskı iki gün içinde yapılabilir.
S7: Flash çip testleriniz için hangi test yazılımını kullanıyorsunuz?
C: Hepsi USB flash çipleri geçti H2 testi; Tüm TF kart SD kartlar H2 testinden geçti.H2 yazılımından %100 geçtiğini garanti ediyoruz.
S8: Fabrikanız hangi sertifikaya sahip?
C: Bizde var: CE, FCC, ROHS,REACH ürün sertifikası, fabrikamız ayrıca geçti SGS, TUV, HQTS denetimi.S9: Nasıl Ödeme Yapılır?
C:
Ödeme T/T Banka, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay kullanır, üretimden önce %30 depozito ödenir, sevkiyat öncesi %70 bakiye ödenir.S10: Üretim süresi ne kadar?C: Numuneler süresi normalde
2 gündür, toplu süreler miktarınıza bağlıdır
1000 adetlik sipariş 5-7 gündür. Numuneler ve pp numuneler için onay için size fotoğraf gönderebiliriz, ayrıca onay için size gerçek numuneler de gönderebiliriz.S11: Nasıl sevk edilir?Küçük miktar için normalde ekspres ile gönderilir ekspres ileticimiz aracılığıyla,
ayrıca
gönderilebilir müşteri kendi ileticisi ve kendi hesabı ile gönderilir; büyük miktar hava veya deniz yoluyla gönderilebilir.S12: Garanti ne kadar? Tüm ürünlerimizin garantisi, malları sevk ettiğimiz tarihten itibaren bir yıldır.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928