|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Verileri yükle: | Özgür |
|---|---|---|---|
| Renk: | Gümüş | Bağlayıcı 1: | tip c + usb |
| Flaş Markası: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. | Ambalaj: | Özel yapım / çoklu torba |
| Logo: | Lazer veya baskı | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | OTG Metal USB Flash Sürücü,Twist Metal USB Flash Sürücü 256GB,Twist OTG USB Flash Sürücüler |
||
Ttype C ve Twist Metal USB Flash Drive 2.0 ve 3.0 Yüksek Hızlı 256GB 128GB
OTG USB flash sürücüsünün avantajı:
OTG USB'ler bilgisayar ve telefon kullanımı için iyidir, bu şekillerde mikro telefon da kullanılabilir.
Müşterilerin verileri ücretsiz olarak yüklemelerine yardımcı oluyoruz.
Tüm USB flash sürücüleri dünyanın önde gelen yarı iletken tedarikçilerinden.
%100 tam hafıza ve sıkı testler ve denetimler yapılır.
Tüm USB bellek sürücüleri ve hafıza kartları tamamen modern fabrikalarımızdan üretilmiş.
Ortak yok, fabrika fiyatı işinizi daha rekabetçi yapıyor.
Size mükemmel satış sonrası hizmet sunarız. İşinizi kolaylaştırır.
İşinizi destekliyoruz ve ortak gelişim elde ediyoruz, MOQ ve örnek toplu çok hızlı teslimat da desteklemiyoruz.
Özellikof OTGUSB Flash sürücüsü
1. USB kullanımı çok basit ve kullanışlı
Kullanılırken, sürücü olmadan, dış güç kaynağı olmadan, plug and play, canlı plug ve çıkartma
2U diskinin en büyük özelliği küçük olması ve taşınması kolaydır.
Fotoğraf, veri ve görüntü depolamak için kullanılabilir, sadece 1 cm karelik bir alanı var, taşımak kolaydır,
Kablosuz bilgisayar ve mobil ofis için uygundur, verimliliği büyük ölçüde artırır ve insan yaşamını daha uygun hale getirir
3U diskinin güvenliği iyi.
Suya ve tozlara zor girer ve çizilmez.
4Büyük depolama kapasitesi
Hızlı bir detay.of OTGUSB Flash sürücüsü
| Ürün numarası | OTG-0043 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Vücut rengi | gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer, baskı. |
| Boyut | 55.1*17.1*10.1mm |
| USB bağlantısı | USB + TYPE C |
| USB | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| MOQ | 1pc size lazer logosu yardımcı olabilir |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. | |||||||
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
| Normalde Logo olmadan şekiller | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| OEM LOGO by Normally Shapes | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| OEM PVC malzemesi açık kalıp şekilleri | |||||
| PVC modeli örneğe göre açık kalıp zaman 3-5 gün | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Tartışmalı |
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928