|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | PVC tarafından açık kalıp | Logo: | Baskı yapabilir ayrıca pvc kalıp ile birlikte yapılabilir |
|---|---|---|---|
| Flaş türü: | PCBA + Metal | USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| Kapasite: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB | Flaş Testi: | Tümü H2 Testini Geçer |
| Flaş Markası: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. | Sertifika: | CE/FCC/ROHS |
| Vurgulamak: | 3D Kopya PVC USB Sürücü,Yelkenli Gemi PVC USB Sürücü,PVC Özel USB Flash Sürücüler |
||
Gerçek Pvc Usb Sürücünün 3D Kopyasıyla Özelleştirilmiş Şekillerin Yelkenli Gemi Şekilleri
Avantajile ilgiliÖzelleştirilmiş USB Flash Sürücü:
Müşteri tasarımını aldıktan sonra yaklaşık 2 saat içinde pvc sanat eserlerini çok hızlı çiziyoruz.
PVC kalıp açık kullanışlı ve iyi fiyattır.
Müşteri fotoğraflarına, tasarımına ve gerçek ürünlere göre herhangi bir şekli özelleştirebiliriz.
Orta tedarikçi yok.
Özelleştirilmiş pvc usb'nin Hızlı Ayrıntıları
| Ürün No | PV-0031 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Gövde Rengi | Gelenek |
| Malzeme | PVC |
| Logo | PVC kalıp ve Baskı ile birlikte üretilmiştir |
| Adedi | 10 adet kalıbı çok hızlı açabilir |
| Cips Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb |
| IC Adı | Alcor/Chipsmarkası/SMI/ITE, vb |
| Cips Testi | Hepsi H2 testini geçti (Graed A çip, tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ambalajlama:
1.Standart ambalaj Polybag veya küçük beyaz kutudur, beyaz kutu, yapılacak ürün boyutuyla eşleşecektir.
2.Ayrıca kabarcık + kağıt cmyk baskısını da özelleştirebilirsiniz.
3.Ayrıca özel isteğe göre paket kutusu yapılabilir, tüm kutu kenarlarına da cmyk baskı yapılabilir.
Sertifika:
1.Tüm yapımlar CE, FCC, RoHs testini geçti ve Sertifikayı aldı.
2. Pil ürünlerinin tümü 38.3 ve MSDS testini de geçmiştir.
3. Fabrikamız ayrıca SGS, TUV, HQTS denetimini de geçti.
Flash Chips Test Süreci
1. Cips Testi
2.SMT
3. Ayıklama
4. Kalite Kontrol PCBA / UDP
5. MP-ARACI
6. H2 Testi
7. Biçim
8. Baskı / Lazer
9. Birleştirin
10. Test Kapasitesi
11. Temizleme / Kalite Güvencesi
12. Paketleme
| Normalde logosuz şekiller | |||||
| Adet (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Shapes'den OEM LOGOSU | |||||
| Adet (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme açık kalıp ile OEM Şekiller | |||||
| PVC model numune alma süresine göre açık kalıp 3-5 gün | |||||
| Adet (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere edilecek |
SSS
S1: Toplu siparişten önce kaliteyi test etmek için bir numune sipariş edebilir miyiz?
A: Örnek sipariş kabul edilebilir. 1 adet numune göndermeyi destekliyoruz.
S2: Karışık bir sipariş verebilir miyiz?
C: Sorun değil. Karıştırabilirsinsipariş vermek için gövde rengi ve flash bellek, eğer büyük miktarda ise özelleştirilmiş renk yapmanıza da yardımcı olabiliriz.
S3: Ürünlerde şirket logomuzu alabilir miyiz?
C: Evet, Serigrafi baskı, Lazer gravür, sıcak damgalama, tam renkli baskı vb. sunuyoruz.
S4: Numunelerin ödenmesi gerekiyor mu?
C: Sadece sahte numuneler ve lazer logosu ve CMYK baskı logosu varsa, numune hazırlamanız için size ücretsiz destek verebiliriz.
S5: Kendi fikirlerimizle hediye kutusu tasarlayabilir miyiz?
C: Evet, sadece fikirlerinizi belirtin; Paketi istekleriniz doğrultusunda yapabiliriz.
S6: Örnekleri ne kadar sürede alabilirim?
C: Normalde şekilli lazer veya CMYK baskı numuneleri size bir gün içinde yapılabilir, ekran baskısı size 2 gün içinde yapılır.
S7: Flash çipleri hangi test yazılımını kullanıyorsunuz?
C: HepsiUSBflaş çiplerigeçtiH2test;Tüm TF kartı SD kartı H2 testinden geçmiştir.H2 yazılımını %100 geçtiğine söz veriyoruz.
S8: Fabrikanızın hangi sertifikası var?
C: Elimizde: CE, FCC,ROHS,ULAŞMAKsertifikaürünlerin, fabrikamız da vargeçtiSGS, TÜV, HQTSdenetim.
S9: Ödeme nasıl yapılır?
A:ÖdemekullanmakT/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL ve Alipay, %30 depozito ödendiÜretimden önce,Sevkiyattan önce %70 bakiye ödenir.
S10: Üretim süresi ne kadardır?
C: Örneklernormalde zaman2 gün, toplu süreler miktarınıza göre ne kadar büyük görünüyorsırası1000 adet 5-7 gündür.Numuneler ve pp örnekleri için size onaylamanız için fotoğraflar gönderebiliriz, ayrıca onaylamanız için gerçek örnekleri de gönderebiliriz.
S11: Nakliye nasıl yapılır?
Küçük miktar için nnormalde ekspres yoluyla gönderilirekspres iletmemiz aracılığıyla,ayrıca yapabilir Nakliyearacılığıylamüşteri kendiilerive gönderilecek kendi hesabı; büyük miktar hava yoluyla veya deniz yoluyla nakliye yapabilir.
S12: Garanti ne kadar sürer?
Tüm ürünlerimizin garantisi, malları gönderdikten sonra bir yıldır.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928