|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | USB boyutu: | 65*17,2*8,2 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Stok rengi | Logo: | Baskı/Lazer |
| USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | Flaş çipleri: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron VB |
| Veri kaydet: | 10 yıldan fazla | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Vurgulamak: | 150MB/S 512GB 3.0 USB Flash Sürücü,Fırçalanmış Metal USB 3.0 Flash Sürücü,150MB/S 3.0 USB Flash Sürücü |
||
Fırçalanmış Metal USB 3.0 Flash Sürücü 256GB 512GB Büyük Kapasiteli Hızlı Hız 150MB/S
Avantaj:
1. Dosyayı usb'ye önceden yükleyebilir ve dosyayı silinemez hale getirebilir
2. Müşterilerin tasarladığı gibi usb flash sürücüdeki logoyu yapın
3. USB'yi bilgisayara taktığınızda reklam dosyası Otomatik olarak oynatılabilir
4. Çeşitli hediye kutuları dahil olmak üzere çok çeşitli paketleme seçenekleri hakkında bize sorun.
özelleştirilmiş istiridye kabukları
5. Bir Anahtarlık, Kordon Boyun İpi veya USB ekleyerek hediyenize daha fazla değer katın
Uzatma Kablosu
6. USB verilerinizi korumak için şifreleme yapmak
Şarap şişesi usb 3.0'ın Hızlı Ayrıntıları:
| Ürün No | M-0034 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gövde Rengi | Siyah |
| Malzeme | maden |
| Logo | Lazer/Baskı |
| USB Boyutu |
65*17,2*8,2 mm |
| Cips Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb |
| IC Markası | Alcor/Chipsbrand/SMI, vb |
| Cips Testi | Hepsi H2 testini geçti (Graed A çip, tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROHS |
| Yazma Hızı | USB 3.0'a kadar 50-80MB/S |
| Okuma Hızı | USB 3.0'a kadar 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
| USB Disk İşlev Ayarları: | |||||
| İşletim Sistemi | Okuma | Dosya Aktarımı | Otomatik oynatma | USB Bölümü | Şifre |
| Windows 7 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 8 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 10 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 11 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows Vista | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows XP | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Linux | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Unix | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Mac OS | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Araba | Evet | HAYIR | HAYIR | HAYIR | HAYIR |
| Hoparlör | Evet | HAYIR | HAYIR | HAYIR | HAYIR |
| TV | Evet | HAYIR | HAYIR | HAYIR | HAYIR |
| Projektör | Evet | HAYIR | HAYIR | HAYIR | HAYIR |
| USB Makinesi ile | Evet | HAYIR | HAYIR | HAYIR | HAYIR |
Flash Chips Test Süreci
1. Cips Testi
2.SMT
3. Ayıklama
4. Kalite Kontrol PCBA / UDP
5. MP-ARACI
6. H2 Testi
7. Biçim
8. Baskı / Lazer
9. Birleştirin
10. Test Kapasitesi
11. Temizleme / Kalite Güvencesi
12. Paketleme
Sipariş Rehberi Verme
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onayı
3. OEM detayları bize gönderilir
4. Teklif ve sanat eseri yapıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. İmzalı ve %30 depozito yatırılmış faturayı gönderin
7. Gerçek numuneyi yapın
8. Numunelerin onaylanması
9. Seri üretim
10. Kalite Kontrol denetimi
11. Göndermeden önce %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Mal satış hizmeti alın
USB flash sürücülerüretim süresie şu döneme bağlıyız:
Adedi: normal şekiller için sınırsız
Küçük bir sipariş teslim süresi: 3 gün (artı LOGO ile iki gün)
Basılı LOGO Minimum sipariş miktarı: sınırsız
PVC kalıp açık Adedi:
Genellikle 2.000 adetten az olan toplu miktarın 50 USD kalıp maliyeti ödemesi gerekir
2.000'den fazla parça ücretsiz kalıp ücreti olabilir
LOGO'lu şablon: T / T ödemeden 3-4 gün sonra
Adet: 1000 -5000/adet Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO artı 2 gün);
Adet: 5000 -10000/adet Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO artı 3 gün);
Adet: 10000 -30000/adet Teslimat süresi: 15 iş günü (LOGO artı 4 gün)
Müşteri gereksinimlerine göre zamanı tartışmak için 50000'den fazla / adet ve daha fazla üretim süresi.
Numuneniz onaylandıktan ve depozitonuzu aldıktan sonra teslimat süresinin üstünde.
Sipariş nasıl yapılır:
1. Stillerinizi seçin
Öncelikle ürünlerle ilgili Model, Renk, Baskı Modu, Ambalaj ve Adet gibi detaylardan emin olun. Özelleştirme yapıldı, lütfen bilgilerinizi bize gönderin (Logo dosyaları lütfen AI tarafından yapılmıştır).
2. Ürün teklifi
Bilgilerinize göre size fiyat teklif ederiz, çünkü flash chip fiyatları değişkendir, bu nedenle teklif edilen her fiyat normalde yalnızca bir hafta geçerlidir, en büyük miktar fiyatı tartışılabilir.
3. Satın alma siparişi ve onayı
Fiyat, sanat eseri ve tüm detayları onayladıktan sonra, faturayı onayladıktan sonra size onay için fatura göndereceğiz ve lütfen %30 depozito ayarlayın.
4. Örnek üretim
Normalde numune onaylamanız için yüksek netlikte fotoğraflar çekiyor, numune fotoğraflarını onayladıktan sonra seri üretime başlayabiliriz ve numuneler onaylandıktan sonra size gerçek toplu mal nakliye süresini vereceğiz.
5. Ödeme Koşulları
Ödeme T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL ve Alipay ile yapılabilir, sipariş onaylandıktan sonra %30 depozito ödenir ve %70 bakiye sevkiyattan önce ödenir.
6. Gönderim Koşulları
USB için çoğu ekspres ile yapılır, eğer ekspres iletme yoluyla, teklif zamanında size navlun bedelini veririz, navlun ücreti faturayla birlikte bize aktarılır, ayrıca ekspres hesabınızı kullanabilir veya göndermek için de iletebilirsiniz.
Büyük miktarlarda hava veya deniz yoluyla seçim yapabilirsiniz.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928