|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | metal+yüzük | USB boyutu: | 55,6*12,4*5,4 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | gümüş gövde | Logo: | Baskı/Lazer |
| USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | Flaş çipleri: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron VB |
| Veri kaydet: | 10 yıldan fazla | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Vurgulamak: | 128GB 30mb/s USB 3.0 Flash Sürücü,Kingston Şekilli USB 3.0 Flash Sürücü,Kingston Şekilli 3.0 USB Flash Sürücü |
||
Kingston USB 3.0 Metal Kutu Şeklinde Flash Bellek OEM Logo 128GB 256GB 512GB
Metal USB 3.0'ın Avantajları:
LOGO yapıldıktan sonra müşteriler tarafından çok popüler.
Dikdörtgen olduğu için, yapılan LOGO çok büyüktür, basılabilir veya kazınabilir.
Tüm USB flash bellekler ve hafıza kartları tamamen kendi modern fabrikamızda üretilmektedir.
Aracı yok, fabrika fiyatı işinizi daha rekabetçi hale getirir.
Mükemmel satış sonrası hizmetimizle işinizi kolaylaştırıyoruz.
İşinizi destekliyor ve ortak gelişim sağlıyoruz, ayrıca MOQ ve numune toplu çok hızlı teslimat da destekliyoruz.
Şarap Şişesi USB 3.0'ın Hızlı Detayları:
| Ürün No | M-0069 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Gövde Rengi | Gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer/Baskı |
| USB Boyutu |
55.6*12.4*5.4mm |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Markası | Alcor/Chipsbrand/SMI, vb. |
| Çip Testi | Tümü H2 testini geçti (A Sınıfı çip, tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROHS |
| Yazma Hızı | USB 3.0'ın Üzerinde 50-80MB/S |
| Okuma Hızı | USB 3.0'ın Üzerinde 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim Sistemi | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya kopyalama siparişi, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenecektir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası hatalıdır. | |||||||
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Verme Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onayı
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. İmzalı fatura gönderin ve %30 depozito yapın
7. Gerçek numune yapın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. Kalite kontrol denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Mal satış hizmeti alın
| USB Disk Fonksiyon Ayarları: | |||||
| İşletim Sistemi | Okuma | Dosya Aktarımı | Otomatik Oynatma | USB Bölümleme | Şifre |
| Windows 7 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 8 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 10 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows 11 | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows Vista | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Windows XP | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Linux | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Unix | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Mac OS | Evet | Evet | Evet | Evet | Evet |
| Araba | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| Hoparlör | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| TV | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| Projektör | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
| USB Makinesi ile | Evet | Hayır | Hayır | Hayır | Hayır |
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928