|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | plastik | Boyut: | 55*22,1*9 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | beyaz/Siyah | USB parçası: | USB2.0 |
| İçeride Flaş: | PCBA | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Logo: | Yazdır | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | Linux2.4 Plastik USB Flash Sürücü,4MB/S Plastik USB Flash Sürücü,Plastik OTG USB Flash Sürücüler |
||
Otg Plastik USB Flash sürücüsü USB 2.0 Hızlı Hız Uygula EU Standart US Standart
ÖzellikofC tipi USB bellek sürücüsü:
OTG USB bilgisayar ve telefon kullanımı için iyidir, bu şekiller Android telefon kullanımı için.
Müşterinin verilerini ücretsiz olarak yüklemesine yardımcı oluyoruz, müşteri lazer logosunu ücretsiz destekleyebiliriz.
USB kullanımı çok basit ve kullanışlı
Kullanılırken, sürücü olmadan, dış güç kaynağı olmadan, plug and play, canlı plug ve çıkartma
U diskinin en büyük özelliği küçük olması ve taşınması kolaydır.
Fotoğraf, veri ve görüntü depolamak için kullanılabilir, sadece 1 cm karelik bir alanı var, taşımak kolaydır,
Kablosuz bilgisayar ve mobil ofis için uygundur, verimliliği büyük ölçüde artırır ve insan yaşamını daha uygun hale getirir
Tip C USB flash sürücüsünün hızlı ayrıntıları:
| Ürün numarası | OTG-0050 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Vücut rengi | Matt ile gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer, baskı. |
| Boyut | 55*22.1*9mm |
| USB bağlantısı | USB + Android |
| USB | USB 2.0 |
| MOQ | % 1 |
| İçeride Flash | Pcba |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. | |||||||
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
USB flash sürücüleriÜretim süresi wBu süreye bağlı olarak:
MOQ: normal şekiller için sınırsız
Küçük sipariş teslim süresi: 3 gün (Logo ile birlikte iki gün)
Basılı LOGO En az sipariş miktarı: sınırsız
PVC kalıp açık MOQ:
Genellikle toplu miktarı 2000 parça USD50 kalıp maliyetini ödemek gerekir
2.000'den fazla parça küf ücretsiz olabilir
LOGO ile şablon: T / T 3-4 gün ödeme sonrası
Toplam: 1000 -5000/parça Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO'yla birlikte 2 gün);
Toplam miktar: 5000 -10000/parça Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO'yla birlikte 3 gün);
Toplam: 10000 -30000 / parça Teslimat süresi: 15 iş günü (LOGO artı 4 gün)
50000'den fazla parça ve daha fazla üretim süresi, müşteri gereksinimlerine göre zaman tartışmak için.
Gönderim süresi, numunenizin onaylanmasından ve depozitonuzun alınmasından sonra.
Nasıl sipariş verilir:
1Stillerinizi seçin.
İlk olarak, ürünler hakkında detayları, örneğin Model, Renk, Baskı Modu, Paketleme ve miktarı emin olun. özelleştirilmiş lütfen bize detaylarınızı gönderin (Logo dosyaları lütfen yapay zeka tarafından yapılmıştır).
2Ürünlerin fiyatlandırılması
Size detaylarına göre fiyat teklif ediyorum, çünkü flash çip fiyatı dengesiz bu yüzden her fiyat sadece bir hafta geçerli normalde, en büyük miktar fiyat tartışılabilir.
3. Satın alma emri ve onay
Fiyatı ve resimleri ve tüm detayları onayladıktan sonra, onay için size fatura göndereceğiz, fatura onayladıktan sonra ve lütfen% 30 depozitosu ayarlayın.
4. Örnek üretimi
Normalde örnekler yüksek netliğe sahip fotoğraflar alıyor. Bir kez onayladığınızda seri üretime başlayabiliriz.ve size örnekler onaylandıktan sonra gerçek toplu mal nakliye zamanını vereceğiz.
5Ödeme Şartları
Ödeme T / T Bankası, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay ile yapılabilir, sipariş onaylandıktan sonra% 30 depozitosu ve sevkiyat öncesi% 70 bakiyesi ödenir.
6- Nakliye şartları.
USB için çoğu ekspres, eğer bizim ekspres ileri, biz size teklif zamanında nakliye maliyetini verecektir, nakliye ücretleri fatura ile birlikte bize aktarılır,Aynı zamanda göndermek için ekspres hesabınızı kullanabilir veya gönderebilirsiniz..
Büyük miktarlarda hava yoluyla veya deniz yoluyla seçebilirsiniz.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928