|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | USB boyutu: | 41,7*12,1*7,4 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Parlak gümüş gövde rengi | Logo: | Baskı/Lazer |
| USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | Flaş çipleri: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron VB |
| Veri kaydet: | 10 yıldan fazla | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Vurgulamak: | 64GB USB 3.0 Flash Sürücü,Metal USB 3.0 256GB,128GB Metal USB 3.0 |
||
Hızlı Metal USB 3.0 Flash Sürücü 80MB-150MB/S 64GB 128GB 256GB Halkalı
Hızlı metal USB'nin avantajı:
Bu şekiller hem usb 2.0 hem de 3.0 olabilir, usb 3.0'ın en büyük hafızası 256GB 512GB'dır, seçebilirsiniz.
Tüm usb flash çipleri tam hafızalıdır, hepsi H2 testini geçebilir.
İçindeki flash çipler UDP flash'tır, su geçirmez olabilir.
Flash kalitesi daha kararlı ve çok hızlıdır.
Taşıması kolay halkalı.
Verileri ücretsiz olarak yüklemenize de yardımcı olabiliriz.
Hızlı metal USB'nin Hızlı Detayları:
| Ürün No | M-0118 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gövde Rengi | Parlak gümüş gövde |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer/Baskı |
| USB Boyutu |
41.7*12.1*7.4mm |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Markası | Alcor/Chipsbrand/SMI, vb. |
| Çip Testi | Hepsi H2 testini geçti (A Sınıfı çip, Tam Hafıza) |
| Sertifika | CE/FCC/ROHS |
| Yazma Hızı | USB 3.0'ın üzerinde 50-80MB/S |
| Okuma Hızı | USB 3.0'ın üzerinde 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim Sistemi | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya siparişi kopyaladığında, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenecektir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası kötüdür. | |||||||
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Verme Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Hafıza ve miktar teyidi
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat teyidi
6. Faturayı imzalayın ve %30 depozito ödeyin
7. Gerçek numune hazırlayın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. Kalite kontrol denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Ürünleri alın satış sonrası servis
| Normal Şekiller logosuz | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Şekillerde OEM LOGO | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme ile OEM Şekilleri kalıp açma | |||||
| PVC model kalıp açma numune süresi 3-5 gün | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere Edilecek |
SSS
S1: Toplu siparişten önce kalite testi için bir numune sipariş edebilir miyiz?
C: Numune siparişi kabul edilebilir. 1 adet numune göndermeyi destekliyoruz.
S2: Karışık sipariş verebilir miyiz?
C: Sorun değil. Gövde rengini ve flash belleği karıştırarak sipariş verebilirsiniz, büyük miktarda ise size özel renk yapmanıza da yardımcı olabiliriz.
S3: Ürünlerde şirket logomuz olabilir mi?
C: Evet, Ekran baskısı, Lazer gravür, sıcak damgalama, tam renkli baskı vb. sunuyoruz.
S4: Kendi fikirlerimizle hediye kutusu tasarlayabilir miyiz?
C: Evet, Sadece fikirlerinizi sağlayın; paketi isteklerinize göre yapabiliriz.
S5: Flash çipleriniz hangi test yazılımını kullanıyor?
C: Tüm flash çiplerimiz H2 testini geçti; %100 H2 yazılımını geçtiğini garanti ediyoruz.
S6: Fabrikanız hangi sertifikaya sahip?
C: Sahip olduğumuz sertifikalar: CE, FCC, ROHS, fabrikamız ayrıca SGS denetimine sahiptir.
S7: Nasıl Ödeme Yapılır?
C: Ödeme T/T Banka, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay üzerinden yapılır, üretim öncesi %30 depozito, sevkiyat öncesi %70 bakiye ödenir.
S8: Üretim süresi ne kadar?
C: Numune süresi normalde 2 gündür, toplu süreler miktarınıza bağlıdır, 1000 adet bazında 5-7 gündür.
S9: Nasıl gönderilir?
USB normalde kurye ile gönderilir, bizim ileticimiz aracılığıyla veya kendi hesabınız ve ileticiniz aracılığıyla da gönderilebilir.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928