|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | metal tabanca şekli | USB boyutu: | 70*50*15mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Silah fotoğrafları rengi | Logo: | Baskı/Lazer |
| USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | Flaş çipleri: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron VB |
| Veri kaydet: | 10 yıldan fazla | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Vurgulamak: | 256 GB Metal USB 3.0,Silah Şekilleri Metal USB 3.0,PCBA 3.0 USB Flash Sürücü |
||
Silah Şekilleri USB Metal USB 3.0 PCBA Hızlı Hız 256GB 512GB 1TB 100MBS
Silah şekilleri metal USB 3.0:
Gümüş vücut ve parlak metal.
Bu çok iyi şekillerdeki metal USB flash sürücüsü LOGO yapımından sonra müşteriler arasında çok popüler.
Dörtgen olduğu için yapılmış LOGO çok büyüktür, basılabilir veya kazınabilir.
Tüm USB bellek sürücüleri ve hafıza kartları tamamen modern fabrikalarımızdan üretilmiş.
Ortak yok, fabrika fiyatı işinizi daha rekabetçi yapıyor.
Size mükemmel satış sonrası hizmet sunarız. İşinizi kolaylaştırır.
İşinizi destekliyoruz ve ortak gelişim elde ediyoruz, MOQ ve örnek toplu çok hızlı teslimat da desteklemiyoruz.
Silah biçimleri metal USB 3.0:
| Ürün numarası | M-0143 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Vücut rengi | Silah fotoğrafları sadece renkli. |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer / Baskı |
| USB Boyutu |
70*50*15mm |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC markası | Alcor/Chipsbrand/SMI vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROHS |
| Yazma Hızı | USB 3.0'dan daha fazla 50-80MB/S |
| Okumak Hızı | USB 3.0 80-100MB/S'den daha yüksek |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. | |||||||
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
Kalite Taahhüdü
Kalite kontrol belgeleri sistemi geliştirdik ve bir ses flaş çipi algılama mühendisliği departmanımız var; her ürünün üç katı bir bir QC algılaması var.
Tüm üretimlerimiz zaten CE, RoHS ve FCC sertifikasını geçiyor, tüm sertifikalar web sitemizde gösteriliyor.
Zaten bazı ünlü müşteriyi geçiren denetleme yapıyoruz. Buraya üçüncü denetim şirketi gönderiyoruz (HQTS, TUV gibi).
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928