|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | PVC tarafından açık kalıp | Logo: | pvc opne kalıp ile birlikte yapılmıştır |
|---|---|---|---|
| Flaş türü: | PCBA + Metal | USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| Kapasite: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB8256GB/512GB | Flaş Testi: | Tümü H2 Testini Geçer |
| Flaş Markası: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. | Sertifika: | CE/FCC/ROHS |
| Vurgulamak: | 256GB 3D PVC USB Flash Sürücü,128GB 3D PVC USB Flash Sürücü |
||
Açık Kalıp Özel Yapılmış Film Şekilleri 3D Pvc USB Flash Drive 128GB 256GB
Avantaj- Ne?Özel USB Flash sürücüsü:
Pvc resimleri çok hızlı çiziyoruz, müşteri tasarımını aldıktan sonra yaklaşık 2 saat içinde çıkarabiliriz.
PVC kalıpları açık, uygun ve iyi fiyatlı.
Müşteri fotoğraflarına, tasarımlarına ve gerçek ürünlere göre herhangi bir şekil yapabiliriz.
Ortak bir tedarikçi yok.
Özel pvc usb hızlı ayrıntıları
| Ürün numarası | PV-0054 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Vücut rengi | Kendi tasarımınla özel yapılmış. |
| Malzeme | PVC |
| Logo | PVC kalıp ve baskı ile birlikte yapılmış |
| MOQ | 10pc çok hızlı kalıp açabilir. |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Paketleme:
1.Standard ambalaj Polybag, veya küçük beyaz kutu, beyaz kutu yapmak için ürün boyutuna uyacaktır.
2Ayrıca özel yapılmış blister + kağıt cmyk baskı yapabilirsiniz.
3Ayrıca paket kutusu için özel talebe göre, tüm kutu tarafı için cmyk baskı da yapabilirsiniz.
Sertifika:
1Tüm ürünler CE, FCC, RoHs testini geçti ve sertifika aldı.
2Batarya ürünlerinin hepsi 38.3 ve MSDS testini geçti.
3Fabrikamız da SGS, TUV, HQTS denetimini geçti.
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
| Normalde Logo olmadan şekiller | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| OEM LOGO by Normally Shapes | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| OEM PVC malzemesi açık kalıp şekilleri | |||||
| PVC modeli örneğe göre açık kalıp zaman 3-5 gün | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Tartışmalı |
O.- Evet.Shizmet
1. Her bir USB bir veya her iki tarafta şirketinizin farklı logosu ile özelleştirilebilir.
2Dosyayı USB belleğe önyükle ve otomatik olarak çalıştır.
3. Özel şekil, renk ve ambalaj. Eğer belirli bir şekil arıyorsanız, bana bir resim gönderin.
4Kusurlu ürünler için 1 yıllık üretici garantisi.
5Kullanım sırasında herhangi bir sorun varsa, lütfen bizimle temasa geçin, size profesyonel teknik destek sağlayacağız.Farklı durumlara göre değiştirme / onarım / iade / geri ödeme hizmeti sağlayacağız.
6Tüm sorular ve kalite sorunları 24 saat içinde müşteri hizmetimiz tarafından ele alınacaktır.
7Geri bildirimlerinizi ciddiye alacağız ve sizinle tatmin edici bir çözüm bulmaya hazır olacağız.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928