|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | USB boyutu: | 59*20*10mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | siyah + gümüş | Logo: | Baskı/Lazer |
| USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | Flaş çipleri: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron VB |
| Veri kaydet: | 10 yıldan fazla | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Vurgulamak: | Twist Usb 3.1 Sürücü,LED Işık Usb 3.1 Sürücü,FCC 3.0 USB Flash Sürücü |
||
Twist Usb 3.1 Yan Şekilde LED Işık Bilgisayarda Okurken Parıldayabilir
Twist usb 3.1'in avantajı:
Bu çok basit şekillerdir Twist USB flash sürücüsü, LOGO yapımından sonra müşteriler arasında çok popülerdir.
Dikdörtgen olduğu için yapılan LOGO çok büyüktür ve basılabilir veya kazınabilir.
Metal kasanın deliği anahtarlığı çok iyi yerleştirebilir.
Tüm usb flash sürücü ve hafıza kartları tamamen sahip olduğumuz modern fabrikamızda üretilmektedir.
Aracı yoktur, fabrika fiyatı işinizi daha rekabetçi hale getirir.
Mükemmel satış sonrası hizmetimizle size destek oluyoruz, işinizi kolaylaştırıyoruz.
İşinizi destekliyoruz ve ortak bir gelişme elde ediyoruz, aynı zamanda hiçbir MOQ'u ve numuneleri toplu olarak çok hızlı teslimatı da desteklemiyoruz.
Twist usb 3.1'in Hızlı Ayrıntıları:
| Ürün No | M-0168 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gövde Rengi | Gümüş |
| Malzeme | maden |
| Logo | Lazer/Baskı |
| USB Boyutu |
59*20*10mm |
| Cips Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb |
| IC Markası | Alcor/Chipsbrand/SMI, vb |
| Cips Testi | Hepsi H2 testini geçti (Graed A çip, tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROHS |
| Yazma Hızı | USB 3.0'a kadar 50-80MB/S |
| Okuma Hızı | USB 3.0'a kadar 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | Asgari | Biçim | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58 MB | YAĞ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | YAĞ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250 MB | 238 MB | YAĞ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505 MB | 470MB | YAĞ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB(0,98GB) | 950 MB | YAĞ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1,98GB) | 1800MB(1,75GB) | YAĞ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 cigabayt | 4008MB(3,91GB) | 3800MB(3,71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7,91GB) | 7600MB(7,42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14,4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB(31,5GB) | 29500MB(28,8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57,6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128 GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Açıklama | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde müşteri kopya dosya sırası, kullanılacak alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenecektir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB dahilindeki kabul edilebilir kayıp aralığı, kusur oranı %5'i geçmemelidir, bu da kötüden daha fazladır. | |||||||
Flash Chips Test Süreci
1. Cips Testi
2.SMT
3. Ayıklama
4. Kalite Kontrol PCBA / UDP
5. MP-ARACI
6. H2 Testi
7. Biçim
8. Baskı / Lazer
9. Birleştirin
10. Test Kapasitesi
11. Temizleme / Kalite Güvencesi
12. Paketleme
Sipariş Rehberi Verme
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onayı
3. OEM detayları bize gönderilir
4. Teklif ve sanat eseri yapıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. İmzalı ve %30 depozito yatırılmış faturayı gönderin
7. Gerçek numuneyi yapın
8. Numunelerin onaylanması
9. Seri üretim
10. Kalite Kontrol denetimi
11. Göndermeden önce %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Mal satış hizmeti alın
SSS
S1: Toplu siparişten önce kaliteyi test etmek için bir numune sipariş edebilir miyiz?
A: Örnek sipariş kabul edilebilir. 1 adet numune göndermeyi destekliyoruz.
S2: Karışık bir sipariş verebilir miyiz?
C: Sorun değil. Karıştırabilirsinsipariş vermek için gövde rengi ve flash bellek, eğer büyük miktarda ise özelleştirilmiş renk yapmanıza da yardımcı olabiliriz.
S3: Ürünlerde şirket logomuzu alabilir miyiz?
C: Evet, Serigrafi baskı, Lazer gravür, sıcak damgalama, tam renkli baskı vb. sunuyoruz.
S4: Numunelerin ödenmesi gerekiyor mu?
C: Sadece sahte numuneler ve lazer logosu ve CMYK baskı logosu varsa, numune hazırlamanız için size ücretsiz destek verebiliriz.
S5: Kendi fikirlerimizle hediye kutusu tasarlayabilir miyiz?
C: Evet, sadece fikirlerinizi belirtin; Paketi istekleriniz doğrultusunda yapabiliriz.
S6: Örnekleri ne kadar sürede alabilirim?
C: Normalde şekilli lazer veya CMYK baskı numuneleri size bir gün içinde yapılabilir, ekran baskısı size 2 gün içinde yapılır.
S7: Flash çipleri hangi test yazılımını kullanıyorsunuz?
C: HepsiUSBflaş çiplerigeçtiH2test;Tüm TF kartı SD kartı H2 testinden geçmiştir.H2 yazılımını %100 geçtiğine söz veriyoruz.
S8: Fabrikanızın hangi sertifikası var?
C: Elimizde: CE, FCC,ROHS,ULAŞMAKsertifikaürünlerin, fabrikamız da vargeçtiSGS, TÜV, HQTSdenetim.
S9: Ödeme nasıl yapılır?
A:ÖdemekullanmakT/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL ve Alipay, %30 depozito ödendiÜretimden önce,Sevkiyattan önce %70 bakiye ödenir.
S10: Üretim süresi ne kadardır?
C: Örneklernormalde zaman2 gün, toplu süreler miktarınıza göre ne kadar büyük görünüyorsırası1000 adet 5-7 gündür.Numuneler ve pp örnekleri için size onaylamanız için fotoğraflar gönderebiliriz, ayrıca onaylamanız için gerçek örnekleri de gönderebiliriz.
S11: Nakliye nasıl yapılır?
Küçük miktar için nnormalde ekspres yoluyla gönderilirekspres iletmemiz aracılığıyla,ayrıca yapabilir Nakliyearacılığıylamüşteri kendiilerive gönderilecek kendi hesabı; büyük miktar hava yoluyla veya deniz yoluyla nakliye yapabilir.
S12: Garanti ne kadar sürer?
Tüm ürünlerimizin garantisi, malları gönderdikten sonra bir yıldır.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928