|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Hafıza: | 128 GB/256 GB |
|---|---|---|---|
| Renk: | altın ve kırmızı renk | Logo: | Baskı ve Lazer |
| USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | Flaş çipleri: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron VB |
| Veri kaydet: | 10 yıldan fazla | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Vurgulamak: | CE Metal Usb Flash Sürücü,Metal Usb Flash Sürücü 128GB,Tavşan Şekilli 3.0 USB Flash Sürücü |
||
Tavşan şeklindeki Metal USB Flash sürücüsü128GB.Grade A Çip 80MB/S Avrupa Standartı
Ribbit şeklinde Metal USB flash sürücüsünün avantajı:
Bu Ribbit şeklindeki metal USB bellek sürücüsü, şekli çok tatlı.
USB 2.0 ve USB 3.0 her ikisi de yapabilir.
Yüzü çok güzel. OEM özelleştirilmiş logosu yapabilirsin.
Yukarıdaki deliğe anahtarlık koyabilirsin.
USB flaş belleği yapıyoruz 1TB ve 512GB gerçek ve tam bir bellek.
USB metal gövdesinin küçük bir deliği var, anahtarlık da koyabilirsin.
Flash kalitesi daha istikrarlı ve çok hızlı.
Hızlıca Ribbit Shaped Metal USB flash sürücüsünün ayrıntıları:
| Ürün numarası | M-0166 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Vücut rengi | Metal gümüş, plastik kutu özel renk yapılmış |
| Malzeme | Metal yüzey parlak ile fırçalandı |
| Logo | Lazer/Yazdırma, Herkes özelleştirebilir. |
| USB Boyutu |
55*30*7MM |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC markası | Alcor/Chipsbrand/SMI vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROHS |
| Yazma Hızı | USB 3.0'dan daha fazla 50-80MB/S |
| Okumak Hızı | USB 3.0 80-100MB/S'den daha yüksek |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. | |||||||
| USB Disk Fonksiyon Ayarları: | |||||
| İşletim Sistemi | Okumak | Dosya aktarımı | Otomatik Çalma | USB Bölümü | Şifre |
| Windows 7 | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows 8 | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows 10 | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows 11 | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows Vista | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Windows XP | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Linux | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Unix | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Mac OS | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. | - Evet. |
| Araba. | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
| Konuşmacı | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
| Televizyon | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
| Projector | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
| USB Makine ile | - Evet. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. | - Hayır. |
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
Nasıl sipariş verilir:
1Stillerinizi seçin.
İlk olarak, ürünler hakkında detayları, örneğin Model, Renk, Baskı Modu, Paketleme ve miktarı emin olun. özelleştirilmiş lütfen bize detaylarınızı gönderin (Logo dosyaları lütfen yapay zeka tarafından yapılmıştır).
2Ürünlerin fiyatlandırılması
Size detaylarına göre fiyat teklif ediyorum, çünkü flash çip fiyatı dengesiz bu yüzden her fiyat sadece bir hafta geçerli normalde, en büyük miktar fiyat tartışılabilir.
3Alım siparişi ve onay
Fiyatı ve resimleri ve tüm detayları onayladıktan sonra, onay için size fatura göndereceğiz, fatura onayladıktan sonra ve lütfen% 30 depozitosu ayarlayın.
4. Örnek üretimi
Normalde örnekler yüksek netliğe sahip fotoğraflar alıyor. Bir kez onayladığınızda seri üretime başlayabiliriz.ve size örnekler onaylandıktan sonra gerçek toplu mal nakliye zamanını vereceğiz.
5Ödeme Şartları
Ödeme T / T Bankası, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay ile yapılabilir, sipariş onaylandıktan sonra% 30 depozitosu ve sevkiyat öncesi% 70 bakiyesi ödenir.
6- Nakliye şartları.
Usb için çoğu ekspres, eğer bizim ekspres ileri, biz size teklif zamanında nakliye maliyeti verecektir, nakliye ücretleri fatura ile birlikte bize aktarılır,Aynı zamanda göndermek için ekspres hesabınızı kullanabilir veya gönderebilirsiniz..
Büyük miktarlarda hava yoluyla veya deniz yoluyla seçebilirsiniz.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928