|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | PVC USB 3.0 şekilleriyle açık kalıp | Logo: | birlikte açık kalıp tarafından yapılan |
|---|---|---|---|
| Flaş türü: | Pcba + Metal kasa içi | USB Bağlantı Noktası: | USB 2.0 ve USB 3.0 ile yapılabilir |
| Kapasite: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Flaş: | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| Flaş Markası: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. | Sertifika: | CE/FCC/ROHS |
| Vurgulamak: | Tavşan Şekilli 3.0 USB Flash Sürücü,Özel Tasarım3.0 USB Flash Sürücü,Tavşan Şekilli 128GB Flash Sürücü |
||
Özel Tasarım 128GB 256GB Tavşan Şekilli Pvc USB Flash sürücüsü 80MB/S USB 3.0
AvantajCustomzied yapılmış logo USB flash sürücüsü:
Bu şekil, küf açmak için tavşan şekline dayanıyor, USB içi USB 2.0 ve 3 yapabilir.0
Güzel bir anahtarlık.
Size yardım edebileceğimiz logo küf ile birlikte yapıldı, çok güzel.
Müşteriye herhangi bir PVC malzemesi şekliyle açık kalıp destekleyebiliriz.
Çoğu PVC şekli 3.0 ile de yapılabilir.
Bana daha net fotoğraflarınızı, PDF ile tasarımlarınızı ve herhangi bir resim dosyasını gönderebilirsiniz.
Resimleri iki saat içinde çıkarabiliriz, acil teslimat süresini de destekleyebiliriz.
Biz fabrika değiliz, orta fiyatlı tedarikçi olmaz.
Özel yapılmış logo USB flash sürücüsünün açıklaması:
| Ürün numarası | PV-0056 |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Vücut rengi | Özel yapılmış herhangi bir şekil |
| Malzeme | PVC |
| Logo | PVC kalıp ve baskı ile birlikte yapılmış |
| MOQ | 10pc çok hızlı kalıp açabilir. |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. | |||||||
![]()
| Normalde Logo olmadan şekiller | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| OEM LOGO by Normally Shapes | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| OEM PVC malzemesi açık kalıp şekilleri | |||||
| PVC modeli örneğe göre açık kalıp zaman 3-5 gün | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Tartışmalı |
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Paketleme:
1.Standard ambalaj Polybag, veya küçük beyaz kutu, beyaz kutu yapmak için ürün boyutuna uyacaktır.
2Ayrıca özel yapılmış blister + kağıt cmyk baskı yapabilirsiniz.
3Ayrıca paket kutusu için özel talebe göre, tüm kutu tarafı için cmyk baskı da yapabilirsiniz.
Sertifika:
1Tüm ürünler CE, FCC, RoHs testini geçti ve sertifika aldı.
2Batarya ürünlerinin hepsi 38.3 ve MSDS testini geçti.
3Fabrikamız da SGS, TUV, HQTS denetimini geçti.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928