|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | ABS Plastik | Boyut: | 25*17*7mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | beyaz/Siyah | İçeride Flaş: | Mini UDP + TİP C |
| USB parçası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Logo: | Lazer veya baskı | Garanti: | 1 Yıl |
Type C USB Flash Drive Hızlı Hız, Type C Telefon ve Type C Bilgisayar ile Uyumludur
Özellik Ti Type C USB:
OTG USB, bilgisayar ve telefon kullanımı için uygundur, bu şekiller yalnızca Type C ile kullanılır, USB bağlantı noktası yoktur.
Müşterilerin ücretsiz veri yüklemelerine yardımcı oluyoruz, müşterilerin ücretsiz lazer logolarını destekleyebiliriz.
Type C USB kullanımı telefon kullanımı için çok basit ve kullanışlıdır.
Ayrıca Type C bağlantı noktasına sahip bilgisayarlar da kullanılabilir.
Fotoğraf, veri ve resimleri depolamak için kullanılabilir, sadece 1 cm kare alana sahiptir, taşıması kolaydır,
kablosuz bilgi işlem ve mobil ofis için uygundur, verimliliği büyük ölçüde artırır ve insan yaşamını daha kolay hale getirir
Type C USB flash sürücünün hızlı detayları:
| Ürün No | OTG-0097-Beyaz |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Gövde Rengi | Beyaz/Siyah |
| Malzeme | Plastik ABS |
| Logo | Lazer, Baskı |
| Boyut | 25*17*7mm |
| USB Bağlantı Noktası | Yalnızca TYPE C |
| USB | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| MOQ | 1 adet lazer logo yardımı |
| Dahili Flash | Mini UDP + TYPE C |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, vb. |
| Çip Testi | Tümü H2 testini geçti (A Sınıfı çip, Tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 20-50MB/S USD 3.0 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim Sistemi | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya siparişini kopyalar, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası hatalıdır. | |||||||
| Normal Şekiller logosuz | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Şekillerle OEM LOGO | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme ile OEM Şekiller kalıp açma | |||||
| PVC model kalıp açma örnekleri 3-5 gün sürer | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere Edilecek |
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onaylayın
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. İmzalı fatura gönderin ve %30 depozito yapın
7. Gerçek numune yapın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. QC denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Mal satış sonrası servis alın
LOGO'lu şablon: Ödeme sonrası T/T 3-4 gün
Miktar: 1000 -5000/adet Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO ile 2 gün eklenir);
Miktar: 5000 -10000/adet Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO ile 3 gün eklenir);
Miktar: 10000 -30000/adet Teslim süresi:15 iş günü (LOGO ile 4 gün eklenir)
Hizmet1. Her USB, şirketinizin farklı logosuyla bir veya iki tarafta özelleştirilebilir.2. Dosyayı USB belleğe önceden yükleyin ve otomatik olarak çalıştırın.
3. Özelleştirilmiş şekil, renk ve ambalaj. Belirli bir şekil arıyorsanız, lütfen bana bir resim gönderin.
4. Arızalı ürünler için 1 yıl üretici garantisi.
5. Kullanım sırasında herhangi bir sorun olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size profesyonel teknik destek sağlayacağız. Ürün arızalanırsa, farklı durumlara göre değişim/onarım/iade/geri ödeme hizmeti sunacağız.
6. Tüm sorular ve kalite sorunları, müşteri hizmetlerimiz tarafından 24 saat içinde ele alınacaktır.
7. Geri bildirimlerinizi ciddiye alacağız ve sizinle tatmin edici bir çözüm bulmaya hazır olacağız.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928