|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Boyut: | 55,6*17,1*9,2 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | mat gümüş | İçeride Flaş: | PCBA USB A + TİP C |
| USB parçası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Logo: | Lazer veya baskı | Garanti: | 1 Yıl |
Gümüş Mat gövde USB A ve Type C birlikte hafıza hızlı ve özel logo baskılı olabilir
Özellik of Type C usb:
Type C usb bilgisayar ve telefon için kullanışlıdır, bu şekiller Type C tarafından kullanılır ve ayrıca UBS A bağlantı noktasına da sahiptir.
Müşterilerin ücretsiz veri yüklemesine yardımcı oluyoruz, müşterilerin lazer logosunu ücretsiz olarak destekleyebiliriz.
Type c usb kullanımı telefon kullanımı için çok basit ve kullanışlıdır.
Ayrıca type c portlu bilgisayar da kullanılabilir.
Fotoğraf, veri ve resimleri depolamak için kullanılabilir, sadece 1 cm kare alana sahip, taşıması kolay,
kablosuz bilgi işlem ve mobil ofis için uygundur, verimliliği büyük ölçüde artırır ve insan yaşamını daha rahat hale getirir.
Lazer logo ve baskı logo gövdesi müşterinin isteğine göre yapılabilir.
Type C usb flash sürücünün hızlı detayları:
| Ürün No | OTG-0096 |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Gövde Rengi | Gümüş gövde Mat |
| Malzeme | Plastik ABS |
| Logo | Lazer,Baskı |
| Boyut | 55.6*17.1*9.2mm |
| USB Bağlantı Noktası | Yalnızca TYPE C |
| USB | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| MOQ | 1 adet lazer logo yapabiliriz |
| Dahili Flash | Mini UDP + TYPE C |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE,vb |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb |
| Çip Testi | Tüm H2 testlerinden geçti (A Sınıfı çip, Tam Hafıza) |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 20-50MB/S USD 3.0 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim Sistemi | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb |
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya siparişi kopyaladığında, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenecektir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası bozuktur. | |||||||
| Normal Şekiller logosuz | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Şekillerde OEM LOGO | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme ile OEM Şekiller kalıp açma | |||||
| PVC model kalıp açma örnek süresi 3-5 gün | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere Edilecek |
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Hafıza ve miktar onaylayın
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. Fatura imzalanıp %30 depozito ödemesi yapıldı
7. Gerçek numune yapın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. QC denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Ürün satış hizmeti alın
LOGO'lu şablon: T / T ödemeden sonra 3-4 gün
Miktar: 1000 -5000/adet Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO ile 2 gün eklenir);
Miktar: 5000 -10000/adet Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO ile 3 gün eklenir);
Miktar: 10000 -30000/adet Teslim süresi: 15 iş günü (LOGO ile 4 gün eklenir)
Our Servis
1. Her USB, şirketinizin farklı logosuyla bir veya iki tarafta özelleştirilebilir.
2. Dosyayı USB belleğe önceden yükleyin ve otomatik olarak çalıştırın.
3. Özelleştirilmiş şekil, renk ve ambalaj. Belirli bir şekil arıyorsanız, lütfen bana bir resim gönderin.
4. Arızalı ürünler için 1 yıl üretici garantisi.
5. Kullanım sırasında herhangi bir sorun olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size profesyonel teknik destek sağlayacağız. Ürün arızalanırsa, farklı durumlara göre değişim/onarım/iade/geri ödeme hizmeti sunacağız.
6. Tüm sorular ve kalite sorunları 24 saat içinde müşteri hizmetlerimiz tarafından ele alınacaktır.
7. Geri bildirimlerinizi ciddiye alacağız ve sizinle tatmin edici bir çözüm bulmaya hazır olacağız.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928