|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Boyut: | 55,6*17,1*9,2 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Altın gül | İçeride Flaş: | PCBA USB A + TİP C |
| USB parçası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Logo: | Lazer veya baskı | Garanti: | 1 Yıl |
C Tipi ile Rose Gold USB 3.0 Hem Port USB Flash Drive Telefon Ve Bilgisayar Kabı Uyumluluk 256GB 512GB
ÖzellikofC tipi USB:
C tipi USB'ler bilgisayar ve telefon kullanımı için iyidir, bu şekiller C tipi tarafından kullanılır ve ayrıca UBS A bağlantı noktasına sahiptir.
Müşterinin verilerini ücretsiz olarak yüklemesine yardımcı oluyoruz, müşteri lazer logosunu ücretsiz destekleyebiliriz.
C tipi USB'nin kullanımı telefon kullanımı için çok basit ve kullanışlıdır.
Ayrıca C tipi bir bilgisayar da kullanabilir.
Fotoğraf, veri ve görüntü depolamak için kullanılabilir, sadece 1 cm karelik bir alanı var, taşımak kolaydır,
Kablosuz bilgisayar ve mobil ofis için uygundur, verimliliği büyük ölçüde artırır ve insan yaşamını daha uygun hale getirir.
Lazer logosu ve baskı logosu vücudu bunu yapmak için müşteri isteğini takip edebilir.
Bu USB gövdesinin 4 gövde rengi var: Gül Altın, Siyah, Silah Siyah, Gümüş, ayrıca özel yapılmış gövde rengi de var.
Tip C USB flash sürücüsünün hızlı ayrıntıları:
| Ürün numarası | OTG-0096-Rose Gold |
| Depolama kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Vücut rengi | Gül Altın, Silah Siyah, Siyah, Gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer, baskı. |
| Boyut | 55.6*17.1*9.2mm |
| USB bağlantısı | TYPE C ve USB A |
| USB | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| MOQ | 1pc size lazer logosu yardımcı olabilir |
| İçeride Flash | PCBA USB + TYPE C |
| Çip markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE vb. |
| Çip testi | Hepsi H2 testinden geçti. |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okumak Hızı | USB 2.0 20-50MB/S USD 3.0 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışan | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüce | En Azı | Biçim | USB 2.0 Hız | USB 3.0 Hız | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okumak | Yazma | Okumak | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | Yağ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | Yağ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | Yağ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128GB. | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB ((250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB. | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2- Not. | |||||||
| 1) Referans içeriğinin üstünde, müşteri kopyası dosya siparişi, kullanılan alan müşteri dosya boyutuna göre belirlenir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) 50KB içinde kabul edilebilir bir kayıp aralığı, hata oranı% 5'i geçmemelidir. | |||||||
| Normalde Logo olmadan şekiller | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| OEM LOGO by Normally Shapes | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| OEM PVC malzemesi açık kalıp şekilleri | |||||
| PVC modeli örneğe göre açık kalıp zaman 3-5 gün | |||||
| Mülk (parça) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürünler Zaman ((günler) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Tartışmalı |
Flash Çipler Deneme Süreci
1Çip testi.
2. SMT
3Çöpçatanlık
4QC PCBA / UDP
5. MP-AYARLAR
6H2 testi
7. Biçim
8Baskı / Lazer
9Toplanın.
10Test Kapasitesi
11- Açık / Soru ve Cevap
12- Paketleme.
Yer Düzenlemesi Rehberi
1Şekilleri seç.
2Hafıza ve miktar doğruluyor.
3. OEM ayrıntıları bize gönderin
4Teklif ve resim yapıyoruz.
5Fiyat onaylandı.
6- İmzalanmış fatura gönderin ve % 30 teminat yapın.
7Gerçek bir örnek alın.
8Örnekler onaylandı.
9- Seri üretim
10. QC denetimi
11.% 70 nakliye öncesi bakiye
12. Gönderi
13- Mal satış servisini al.
LOGO ile şablon: T / T 3-4 gün ödeme sonrası
Toplam: 1000 -5000/parça Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO'yla birlikte 2 gün);
Toplam miktar: 5000 -10000/parça Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO'yla birlikte 3 gün);
Toplam: 10000 -30000 / parça Teslimat süresi: 15 iş günü (LOGO artı 4 gün)
Nasıl sipariş verilir:
1Stillerinizi seçin.
İlk olarak, ürünler hakkında detayları, örneğin Model, Renk, Baskı Modu, Paketleme ve miktarı emin olun. özelleştirilmiş lütfen bize detaylarınızı gönderin (Logo dosyaları lütfen yapay zeka tarafından yapılmıştır).
2Ürünlerin fiyatlandırılması
Size detaylarına göre fiyat teklif ediyorum, çünkü flash çip fiyatı dengesiz bu yüzden her fiyat sadece bir hafta geçerli normalde, en büyük miktar fiyat tartışılabilir.
3. Satın alma emri ve onay
Fiyatı ve resimleri ve tüm detayları onayladıktan sonra, onay için size fatura göndereceğiz, fatura onayladıktan sonra ve lütfen% 30 depozitosu ayarlayın.
4. Örnek üretimi
Normalde örnekler yüksek netliğe sahip fotoğraflar alıyor. Bir kez onayladığınızda seri üretime başlayabiliriz.ve size örnekler onaylandıktan sonra gerçek toplu mal nakliye zamanını vereceğiz.
5Ödeme Şartları
Ödeme T / T Bankası, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay ile yapılabilir, sipariş onaylandıktan sonra% 30 depozitosu ve sevkiyat öncesi% 70 bakiyesi ödenir.
6- Nakliye şartları.
USB için çoğu ekspres, eğer bizim ekspres ileri, biz size teklif zamanında nakliye maliyetini verecektir, nakliye ücretleri fatura ile birlikte bize aktarılır,Aynı zamanda göndermek için ekspres hesabınızı kullanabilir veya gönderebilirsiniz..
Büyük miktarlarda hava yoluyla veya deniz yoluyla seçebilirsiniz.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928