|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Boyut: | 55,6*17,1*9,2 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | mat gümüş | İçeride Flaş: | PCBA USB A + TİP C |
| USB parçası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Logo: | Lazer veya baskı | Garanti: | 1 Yıl |
Gümüş Mat USB 3.0 Tip C Her İki Portlu USB Flash Sürücü Telefon ve Bilgisayar Uyumluluğu 256GB 512GB 1TB
Özellik Ti Tip C USB:
Tip C USB bilgisayar ve telefon kullanımı için uygundur, bu şekiller Tip C ile kullanılır ve ayrıca USB A portu da bulunur.
Müşterilerin veri yüklemesine ücretsiz yardımcı oluyoruz, müşterilerin lazer logosunu ücretsiz destekleyebiliriz.
Tip C USB kullanımı telefon kullanımı için çok basit ve kullanışlıdır.
Ayrıca Tip C portlu bilgisayar da kullanılabilir.
Fotoğraf, veri ve resimleri depolamak için kullanılabilir, sadece 1 cm kare alana sahip, taşıması kolay,
kablosuz bilgi işlem ve mobil ofis için uygundur, verimliliği büyük ölçüde artırır ve insan yaşamını daha kullanışlı hale getirir.
Lazer logo ve baskı logo gövdesi, müşterinin isteğine göre yapılabilir.
Bu USB gövdesinin 4 gövde rengi vardır: Rose Gold, Siyah, Gun Black, Gümüş, ayrıca gövde rengi de özel olarak üretilebilir.
Gümüş mat gövde rengi daha mor renktedir.
Tip C USB flash sürücünün hızlı detayları:
| Ürün No | OTG-0096-Gümüş |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Gövde Rengi | Rose Gold, Gun Black, Siyah, Gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer, Baskı |
| Boyut | 55.6*17.1*9.2mm |
| USB Portu | TİP C ve USB A |
| USB | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| MOQ | 1 adet lazer logo yardımı |
| Dahili Flash | PCBA USB + TİP C |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, vb. |
| Çip Testi | Tüm H2 testlerinden geçti (A Sınıfı çip, Tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 20-50MB/S USD 3.0 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| İşletim Sistemi | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya siparişi kopyaladığında, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenecektir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası hatalıdır. | |||||||
| Normal Şekiller logosuz | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Şekiller OEM LOGO | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme ile OEM Şekiller kalıp açma | |||||
| PVC model kalıp açma örnek süresi 3-5 gün | |||||
| Miktar (Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi (gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere Edilecek |
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onaylayın
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. İmzalı fatura gönderin ve %30 depozito ödeyin
7. Gerçek numune yapın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. QC denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Mal satış hizmeti alın
LOGO'lu şablon: Ödeme sonrası T/T 3-4 gün
Miktar: 1000 -5000/adet Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO ile 2 gün eklenir);
Miktar: 5000 -10000/adet Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO ile 3 gün eklenir);
Miktar: 10000 -30000/adet Teslim süresi: 15 iş günü (LOGO ile 4 gün eklenir)
Nasıl sipariş verilir:
1. Stillerinizi seçin
Öncelikle ürünler hakkında detayları, örneğin Model, Renk, Baskı Modu, Paketleme ve Miktar gibi bilgileri netleştirin. Özel üretim için lütfen detaylarınızı bize gönderin (Logo dosyaları AI formatında olmalıdır).
2. Ürünlerin Fiyatlandırılması
Detaylarınıza göre size fiyat teklifi sunuyoruz, çünkü flash çip fiyatları istikrarsız olduğundan, sunulan her fiyat normalde sadece bir hafta geçerlidir, en büyük miktar için fiyat görüşülebilir.
3. Satın alma siparişi ve onay
Fiyatı ve artwork'ü ve tüm detayları onayladıktan sonra, onay için size fatura göndereceğiz, faturayı onayladıktan sonra lütfen %30 depozito ayarlayın.
4. Numune üretimi
Normalde numune için size yüksek çözünürlüklü fotoğraflar göndererek onayınızı alırız, numune fotoğraflarını onayladıktan sonra seri üretime başlayabiliriz ve numuneler onaylandıktan sonra size gerçek seri üretim teslim süresini bildireceğiz.
5. Ödeme Koşulları
Ödeme T/T Banka, Nakit, West Union, PAYPAL ve Alipay ile yapılabilir, sipariş onaylandıktan sonra %30 depozito ve sevkiyat öncesi %70 bakiye ödenir.
6. Sevkiyat Koşulları
USB için çoğu ekspres ile gönderilir, eğer bizim Ekspres kargo firmamızla gönderilirse, teklif zamanında navlun maliyetini size bildireceğiz, navlun ücreti fatura ile birlikte bize aktarılacaktır, ayrıca kendi ekspres hesabınızı veya kargo firmanızı da kullanabilirsiniz.
Büyük miktarlarda, hava veya deniz yoluyla seçebilirsiniz.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928