|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | maden | Boyut: | 55,6*17,1*9,2 mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Siyah | İçeride Flaş: | PCBA USB A + TİP C |
| USB parçası: | USB 2.0 ve USB 3.0 | IC Markası: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,vb. |
| Logo: | Lazer veya baskı | Garanti: | 1 Yıl |
Siyah USB 3.0 Tip C Her İki Portlu USB Flash Sürücü Telefon ve Bilgisayar Uyumluluğu 256GB 512GB
ÖzellikTip C usb:
Tip C USB bilgisayar ve telefon için kullanışlıdır, bu şekiller Tip C ile kullanılır ve ayrıca USB A bağlantı noktasına da sahiptir.
Müşterilerin verilerini ücretsiz yüklemelerine yardımcı oluyoruz, müşterilerin lazer logosunu ücretsiz olarak destekleyebiliriz.
Tip C USB kullanımı telefon kullanımı için çok basit ve kullanışlıdır.
Ayrıca Tip C bağlantı noktasına sahip bilgisayar da kullanılabilir.
Fotoğrafları, verileri ve görüntüleri depolamak için kullanılabilir, sadece 1 cm karelik bir alana sahiptir, taşıması kolaydır,
kablosuz bilgi işlem ve mobil ofis için uygundur, verimliliği büyük ölçüde artırır ve insan yaşamını daha kullanışlı hale getirir.
Lazer logo ve baskı logo gövdesi, müşterinin isteğine göre yapılabilir.
Bu USB gövdesinin 4 gövde rengi vardır: Rose Gold, Siyah, Gun Black, Gümüş, ayrıca özel yapım gövde rengi de yapılabilir.
Tip C USB flash sürücünün hızlı detayları:
| Ürün No | OTG-0096-Siyah |
| Depolama Kapasitesi | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Gövde Rengi | Rose Gold, Gun Black, Siyah, Gümüş |
| Malzeme | Metal |
| Logo | Lazer, Baskı |
| Boyut | 55.6*17.1*9.2mm |
| USB Bağlantı Noktası | TİP C ve USB A |
| USB | USB 2.0 ve USB 3.0 |
| MOQ | 1 adet lazer logo yardımı |
| Dahili Flash | PCBA USB + TİP C |
| Çip Markası | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, vb. |
| IC Adı | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, vb. |
| Çip Testi | Tümü H2 testini geçti (A Sınıfı çip, tam Bellek) |
| Sertifika | CE/FCC/ROSH |
| Yazma Hızı | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Okuma Hızı | USB 2.0 20-50MB/S USD 3.0 80-100MB/S |
| Veri Saklama | 10 Yıl |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C - +70°C. |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C - +80°C. |
| Çalışma | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 vb. |
![]()
![]()
| Ürün kapasitesi ve hız standartları | |||||||
| 1. Ürün kapasitesi ve ürün hızı standartları: | |||||||
| Kapasite | En Yüksek | En Düşük | Format | USB 2.0 Hızı | USB 3.0 Hızı | ||
| Kapasite | Kapasite | Yazma | Okuma | Yazma | Okuma | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Not | |||||||
| 1) Yukarıdaki referans içeriği, müşteri dosya siparişi kopyaladığında, kullanılan alan müşterinin dosya boyutuna göre belirlenecektir. | |||||||
| 2) Belge karşılaştırma testi (H2) kabul edilebilir kayıp aralığı 50KB içinde, kusur oranı %5'i geçmemelidir, daha fazlası kusurludur. | |||||||
| Normal Şekiller logosuz | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 2-3 gün | 3-4 gün | 4-5 gün | 6-8 gün | 9-10 gün |
| Normal Şekillerde OEM LOGO | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 3-4 gün | 4-5 gün | 5-7 gün | 8-10 gün | 10-12 gün |
| PVC malzeme ile OEM Şekiller kalıp açma | |||||
| PVC model kalıp açma örnekleri 3-5 gün sürer | |||||
| Miktar(Adet) | 100'den az | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Ürün Süresi(gün) | 7-8 gün | 8-10 gün | 10-12 gün | 14-15 gün | Müzakere Edilecek |
Flash Çip Test Süreci
1. Çip Testi
2. SMT
3. Ayıklama
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Testi
7. Format
8. Baskı / Lazer
9. Montaj
10. Kapasite Testi
11. Temizleme / QA
12. Paketleme
Sipariş Rehberi
1. Şekilleri seçin
2. Bellek ve miktar onaylayın
3. OEM detaylarını bize gönderin
4. Teklif ve artwork hazırlıyoruz
5. Fiyat onaylandı
6. İmzalı fatura gönderin ve %30 depozito yapın
7. Gerçek numune yapın
8. Numuneler onaylandı
9. Seri üretim
10. QC denetimi
11. Sevkiyat öncesi %70 bakiye
12. Sevkiyat
13. Ürün satış hizmeti alın
LOGO'lu şablon: Ödeme sonrası T/T 3-4 gün
Miktar: 1000 -5000/adet Teslim süresi: 4-6 iş günü (LOGO ile 2 gün eklenir);
Miktar: 5000 -10000/adet Teslim süresi: 6-8 iş günü (LOGO ile 3 gün eklenir);
Miktar: 10000 -30000/adet Teslim süresi:15 iş günü (LOGO ile 4 gün eklenir)
S: Bir ticaret şirketi misiniz yoksa üretici misiniz?
C: Biz bir üreticiyizUSB flash sürücü, SSD sabit disk, Hafıza kartı, Kablosuz şarj cihazı 14 yılı aşkın süredir,biz profesyonel birC: Evet. Çin pazarından yapılan her şeyi tedarik edebiliriz. Çin pazarından farklı ürünleri hızlı bir şekilde ve rekabetçi bir fiyata tedarik edebilen güçlü bir kaynak ekibimiz var.
S: Ürünleriniz özelleştirilebilir mi?
C: Ürünlerimizin tamamı müşterilerimizin isteklerine göre özelleştirilir. Bazen bazılarının küçük stoğunu tutarız ürünler ve logoyu kendimiz yapmak için baskı odamız var.
S: Fabrikanız nerede? Buraya nasıl gelirim?
C: FabrikamızShenzhenŞehri, Hongkong'a Yakın ve trenle fabrikamıza,veya Shenzhen'e gelirseniz sizi arabayla alacağız.
S: Kataloğunuz var mı?
C: Evet, var amatüm ürünler katalogda basılamaz, bizher ay yeni ürünleriwww.top-usb.com adresine yükledik, normalde her ay 20 yeni ürün şekli güncellenir. S: Ödemeniz nasıl? C: Ödememiz T/T, Western Union, Paypal, güvenli ödeme ve ticaret güvencesi gibi birçok yoldan yapılırC: Evet. Çin pazarından yapılan her şeyi tedarik edebiliriz. Çin pazarından farklı ürünleri hızlı bir şekilde ve rekabetçi bir fiyata tedarik edebilen güçlü bir kaynak ekibimiz var.
S: Kalite standardınız nedir?
C: Siparişimizin tamamı AQL (0/3/4) standardına uygundur. Üretimin başlangıcından, orta üretimden ve her şey bittikten sonra son denetimden denetim yapmak için denetim ekibimiz var! ayrıca müşterimize ücretsizC: Evet. Çin pazarından yapılan her şeyi tedarik edebiliriz. Çin pazarından farklı ürünleri hızlı bir şekilde ve rekabetçi bir fiyata tedarik edebilen güçlü bir kaynak ekibimiz var.
.
S: Başka ürünler tedarik edebilir misiniz?C: Evet. Çin pazarından yapılan her şeyi tedarik edebiliriz. Çin pazarından farklı ürünleri hızlı bir şekilde ve rekabetçi bir fiyata tedarik edebilen güçlü bir kaynak ekibimiz var.
Yardımcı olabileceğimiz herhangi bir şey varsa bize doğrudan söyleyin.S:Ajan hizmeti nedir?
C: Son birkaç yılda, müşterilerimizin çoğunun farklı yerlerden farklı ürünleri tek bir sevkiyatta birleştirme sorunuyla karşılaştığını gördük. bu yüzden ajan ekibimiz profesyonel olarak müşterilerimize tüm siparişlerini toplama ve depomuzdan konteyner sevkiyatını düzenleme konusunda yardımcı olmak için kuruldu.
İlgili kişi: Ivy Xiao
Tel: +86-13713531928